• Klub

Turnaj mužů v Dubnici nad Váhom

27. 4. 2024 / Eliška Vaňková

V pátek 26.4.2024 se náš tým mužů zúčastnil hokejového turnaje o "Pohár riaditeľa ÚVTOS a ÚVV ILAVA".

Pozvání na tento turnaj, který je obdobou našeho tradičního turnaje bezpečnostních složek, jsme obdrželi od samotného ředitele ÚVTOS a ÚVV Ilava ( Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby Ilava). I když máme hokejovou přestávku, chlapi se dali dohromady, jeli reprezentovat náš klub a vedli si jak nejlépe to šlo.

Celkem se turnaje zúčastnilo 6 týmů (5 týmů složených z příslušníků ÚVTOS a ÚVV z Ilavy, Banské Bystrice, Košic, Banské Bystrice Kráľová a našeho týmu). Týmy byly rozděleny na dvě skupiny a v naší skupině B jsme měli za soupeře ÚVTOS Banská Bystrica Kráľová a ÚVV a ÚVTOS Košice.

První zápas s Košicemi jsme vyhráli po nájezdech 4:3, kdy skórovali Matěj Ročák, Jakub Pavlík, Adam Vácha a rozhodujícím nájezdem potvrdil vítězství Arik Yevhenii.

Druhé utkání jsme svedli proti Banské Bystrici a výhra 4:3 padla opět po nájezdech , góly Adam Vácha, Jakub Pavlík, Vojtěch Sopek a rozhodující nájezd skóroval Jakub Pavlík.

V 16:00 hodin jsme svedli boj o 1. místo proti pořádajícímu týmu Ilavy. Začátek se nám moc nepovedl a po I.třetině vedli domácí 2:0, chlapi ale nic nevzdali a nakonec utkání dovedli do vítězného konce 2:3, branky Adam Vácha, Vojtěch Sopek a Luboš Krpoun. Vezeme domů 1. místo a ocenění nejlepšího hráče HC Brumov-Bylnice si převzal Adam Vácha.