• Mládež

Čtvrťáci bojovali v Uherském Hradišti

6. 3. 2023 / Eliška Vaňková

Další mistrovská utkání 4.tříd proběhlo tentokrát v Uherském Hradišti a to v sobotu 4.3.2023.

Utkání v Uherském Hradišti jsme odehráli se dvěma týmy, kdy v "A" týmu nastoupili hráči ročníku 2013 a 2012, v "B" týmu kromě stálých hráčů nastoupili Jakub Janeček a Mikuláš Machala. Utkání se hrálo na hřiště rozdělené středovou čárou, 4x20 minut, po utkání následovaly samostatné nájezdy. Po dvou odehraných čtvrtinách se naši brankáři vyměnili.

Oba naše týmy odehrály vyrovnané utkání, "A" družstvo si dokázalo poradit i bez Dominika Kolínka, i když jeho nepřítomnost byla znát. V "B" týmu všichni hráči podali maximální výkon. Do utkání jsme si jako tým dali výzvu nefaulovat hokejkou - sekáním, a hráči tuto výzvu splnili.

"A" tým:

v brance Maxim Gargulák, hráči Juraj Ďurech, Ján Ondrejička, Tomáš Matyščák, Tobias Ritter, Sebastian Varček, David Holba

"B" tým:

brankař Martin Zvoníček, hráči Mikuláš Machala, Ondra Hela,Jakub Janeček, Eliška Šuráňová, Matěj Michalec, Veronika Machů

Děkujeme hráčům za předvedené výkony a rodičům za jejich podporu.Fotogalerie

6. 3. 2023
2023_03_04 HC Uherské Hradiště 4.třída

Fotogalerie


AKTUÁLNĚ NA WEBU

34. ročník Velké ceny Třince - krasobruslení

19. 2. 2024

Natálka Krůželová má za sebou poslední závod v rámci Českého poháru (17.2.2024), ve kterém bojovala o nominaci na republiku. Závod se jí velmi vydařil, v těžké konkurenci těch nejlepších závodnic z celé ČR obsadila 12. místo (44,17 b), postoupila z 32. místa na 24. pozici v celorepublikovém žebříčku a tím se kvalifikovala na mistrovství republiky, které se bude konat 2. - 3. 3. 2024 v Českých Budějovicích 👏👏 Natálce gratulujeme a trenérce Bibiáně Poliačkové - Srbecké děkujeme za velkou podporu!

BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI - JARNÍ PRÁZDNINY

19. 2. 2024

Přijďte si zabruslit na zimní stadion.......

Starší žáci vybojovali na domácím ledě vítězství 7:3 proti HC Tygři Moutnice

17. 2. 2024

Začátek utkání se pro naše hráče vyvíjel dle představ. Hned ve 20 vteřině jsme šli díky Danovi Kolínkovi do vedení. Do konce třetiny jsme ještě dvakrát udeřili a to z hokejky Filipa Maňase a Jakuba Hatiny. Jednou jsme i inkasovali. Druhá třetina měla podobný začátek a hned ve 30 vteřině navýšil náš náskok Adam Naňák bekhendovou střelou. V průběhu druhé třetiny se ještě prosadil Dan Krejza po samotném úniku a Daniel Kolínek. Hosté v přesilové hře pouze snížili jednou brankou. A tak se šlo do kabin za stavu 6:2. Třetí třetinu hosté ještě zrychlili, ale podařilo se jim pouze korigovat výsledek a nakonec Adrian Macháč uzavřel skóre střelou do prázdné branky na konečných 7:3. Hokej to byl velmi rychlý, hrálo se nahoru a dolu s množstvím šancí na obou stranách. Všem děkujeme za reprezentaci klubu a gratulujeme.