• Muži

Junioři odehráli další přátelák

11. 9. 2022 / Eliška Vaňková

V neděli 11.9.2022 přivítali naši junioři k odvetě na domácím ledě tým HC Prievidze.

HC Brumov-Bylnice : HC Prievidza 5:3(1:2,1:0,3:1)
Sestava: Čada-Sopek, Macháč, Obadal, Strnka, Divoš V, Arik, Střelec, Pešák, Fojtík, Bodlák, Gubisch, Šobáň V, Janáček, Šobáň R, Pigulevskyi
Branky a asistence: 3 min. Macháč as. Šobáň V, 33 min. Macháč as. Sopek, 48 min. Macháč, 48 min. Arik as. Pešák, 50 min. Pigulevskyi as. Arik

Hlas trenéra Romana Uhříčka:

Dnes Prievidza přijela s posíleným mužstvem než s kterým jsme se utkali posledně. Hrál se rychlý hokej. Hosté se ujali vedení. Ve druhé třetině se nám podařilo srovnat. Hra byla vlivem častého vylučování rozhárána, nemohli jsme se dostat do tempa. Ve třetí třetině kluci dobrým a disciplinovaným výkonem podpořeným dobře chytajícím Čadou zápas otočili.