Další úctyhodný výkon juniora má na svědomí náš hokejista Patrik Chuchma."> Náš hráč pokořil 50 kopců | HC Brumov-Bylnice
  • Klub

Náš hráč pokořil 50 kopců

5. 5. 2020 / Eliška Vaňková

Další úctyhodný výkon juniora má na svědomí náš hokejista Patrik Chuchma.

Patrik premiérově pokořil všech 20 kopců hlavní kategorie ON Semiconductor VKV 2020 a k tomu i zbývajících 30 vrcholů kategorie VKV junior - S Austinem na vrchol! V hlavní kategorii obsadil 31.místo , v juniorské je 2.žákem základní školy se všemi zdolanými vrcholy na svém kontě. Po vrcholech putoval se svým otcem Pavlem, kterému však ještě kousek k dokončení letošního ročníku schází. Patrikovi moc gratulujeme!!!  

ON Semiconductor Vrchařská koruna Valašska (VKV) - je primárně cykloturistický projekt, nikoliv závod. Držitelem VKV se stává každý biker, který v daném období zdolá na jízdním kole (pozor: nikoliv na elektrokole) všech 20 předepsaných vrcholů. Jako důkaz je třeba na každém vrcholu se vyfotit tak, aby bylo patrné, že jde o daný vrchol, a pak poslat všech 20 fotografií na emailovou adresu . O pořadí rozhoduje čas doručení fotek na mail.  

Vrchařská koruna junior (VKV) - S Austinem na vrchol! - je cyklistická akce pro všechny žáky mateřských, základních a středních škol a členy sportovních klubů (do 18 let). Cílem je zdolat na kole (sám, s kamarády, s rodiči, se školou) ve stanoveném termínu co nejvíce z předepsaných 50 vrcholů , na jednotlivých vrcholech pořídit svoji fotku („selfie“) tak, aby bylo patrné, že byla pořízena na daném vrcholu, a tu následně zaslat. Fotografie v této kategorii, na rozdíl od hlavní kategorie, účastníci zasílají průběžně, tedy co nejdříve po jejich zdolání.AKTUÁLNĚ NA WEBU

Mezinárodní turnaj inline hokeje

23. 4. 2024

Ve dnech 25.-28.4.2024 se na našem Zimním stadionu Brumov-Bylnice pořádá mezinárodní turnaj Evropská liga 2024 inline hokeje za účasti týmů evropských států Slovenska, Česka, Španělska, Itálie a Francie.

12. Slavnostní večer k ukončení sezóny

20. 4. 2024

Zveme Vás na 12. Slavnostní večer k ukončení sezóny 2023/2024, který se uskuteční v neděli 9.6.2024 od 17:00 hod. na zimním stadionu v Brumově-Bylnici.

34. řádná valná hromada HC BBSS

20. 4. 2024

Dovolujeme si pozvat členy HC BBSS na 34. řádnou valnou hromadu HC BBSS. Pozvánka a program níže.