Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži body nedovezli

29.09.2020 | Eliška Vaňková

V pondělí 28.9.2020 odehráli muži další utkání tohoto prodlouženého víkendu a to v Blansku.

HC Dynamiters Blansko:

HC Brumov-Bylnice: Žižka Andrej, Bielan Danylo, Divoš Michal,Strnka Šimon, Lysák Michal,Vaněk Jakub,Lysák Tomáš,Krůžela František,Vaněk Jaroslav,Macháč Jiří,Častulík Tadeáš,Lysák Lukáš,Janíček Martin,Tulpa Tomáš,Sopek Vojtěch,Slovák Adam

Komentář

První branka domácích už v 19 sekundě otevřela skóre utkání a vyvedla naše hráče úplně z koncentrace. Ve druhé třetině udělal trenér velké úpravy v sestavě, přišlo oživení, ale opět bez efektu a také nevyužitá pětiminutová přesilovka. Střídali se i brankáři, v poslední třetině jsme měli velké množství šancí, ale nedařilo se jich proměňovat, branka domácích zůstala pro nás uzavřená.

Rychle zapomenout, poučit se z chyb, potrénovat a posílit fyzičku a určitě to půjde.
Další utkání hrajeme na domácím ledě v neděli 4.10.2020 proti týmu SKMB Boskovice, začátek utkání v 17:00 hodin. Přijďte povzbudit naše mladé mužstvo v těžkém boji.