Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži zakončili svou letošní sezónu vítězstvím

25.02.2020 | Eliška Vaňková

V sobotu 22.2.2020 přivítal tým mužů na domácím ledě družstvo HC Uničov.

26. kolo | Sobota 22.02.2020, 15:00 | ZS Brumov-Bylnice
 

HC Brumov-Bylnice - HC Uničov

8:5

1:3,3:0,4:2

branky: Holík Radek(Holba, Vaněk Jar.), Vaněk Jakub(Holík), Sopek Vojtěch(Lysák M., Janíček), Novosad Viktor (Holba), Holík Radek (Krůžela, Holba), Lysák Lukáš, Nesrsta Roman (Holba,Holík), Šimek Jozef (Vaněk Jakub)

Diváci: 55

HC Brumov-Bylnice: Zubo Lukáš, Vaněk Jakub, Šimek Jozef, Lysák Michal, Tolkachev Alexandr, Lysák Tomáš, Tulpa Tomáš ml., Macháč Jiří, Nesrsta Roman, Novosad Viktor, Krůžela František, Klinov Vladimír, Častulík Tadeáš, Holík Radek, Sopek Vojtěch, Janíček Martin, Holba Adam, Lysák Lukáš, Vaněk Jaroslav sen., Tulpa Tomáš st.

HC Uničov:

Komentář
 
 
 

První třetina patřila hostům a s dvoubrankovým restem jsme šli do kabin. Krátká porada a šlo se opět do boje. Ve 22 minutě jsme snížili náskok hostů na jednu branku a do konce druhé třetiny se našim borcům po výborné týmové hře podařilo skóre otočit v náš prospěch. Naděje, že bychom mohli sezónu ukončit vítězstvím, začínala nabírat reálné rozměry. V posledních pěti minutách utkání jsme "nasázeli" za soupeřova brankaře čtyři kousky, a přestože hosté také dvakrát skórovali, na vítězství to bylo málo. Jeden z nejlépe odehraných zápasů našeho týmu přinesl našim borcům tři body a pěkné zakončení letošní sezóny. Velkými fanoušky byly také děti z Dětského domova Smolina, děkujeme.

Do čtvrtfinále jsme se sice nedostali, ale výkonnostně se náš tým velice posunul a do dalších let slibuje opět pěkný hokej. Děkujeme všem hráčům,trenérům a realizačnímu týmu za vzornou reprezentaci našeho klubu a přejeme zasloužený odpočinek, dobrou rekonvalescenci a nabrání nových sil do další hokejové sezóny.

Aktuální články
Začala nová sezóna 2021/2022

Vážení rodiče, sportovci a členové našeho klubu, 1. května 2021 začala 13. sportovní a provozní sezóna.

 
Obezitolog radí rodičům: Je důležité děti na dvě hodiny „zničit“

Mohlo by se zdát, že líp by jim bylo v teple u kamen. Nevlídné počasí je přesto nikterak neodradilo, Martin Matoulek si se svým...

 
HCBBSS se zúčastnil speciální vánoční výzvy

Každý má možnost volby. Můžu sedět doma, nebo sportovat. Takové bylo motto speciální vánoční výzvy, kterou si pro kluby připravil...

 
Další smutná událost
 
PF 2021
 
Dárky pro všechny naše mladé hokejisty
 
Školička bruslení - Skvělý dárek pro Vaše děti
 
Meziklubové výzvy mají úspěch
 
Hráči, nezapomínejte trénovat doma
 
O systému Českého hokeje s Filipem Pešánem
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS