Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Začala nová sezóna 2021/2022

04.05.2021 | Eliška Vaňková

Vážení rodiče, sportovci a členové našeho klubu, 1. května 2021 začala 13. sportovní a provozní sezóna.

Rok 2020 a do současné doby také rok 2021 nás všechny zasáhl nepředvídatelnými důsledky - znemožnění organizované sportovní a tělovýchovné činnosti. Snažíme se dle vládních a epidemiologických omezení pro vás připravovat pohybový program, se zaměřením pro udržení fyzickou kondice. Není potřeba zdůrazňovat, že tuto situaci nezavinil náš klub, ale jedná se o celosvětový problém. Chceme vám poděkovat za vaši trpělivost a podporu.

Pevně věříme, že nová sezóna 2021/2022 proběhne bez větších omezení a určitě se budeme muset přizpůsobit novým trendům a preventivním opatřením.
Všichni trenéři, vedoucí a organizační pracovníci klubu se na vás těší, připravují pro vás skvělé tréninkové jednotky, s cílem postupného obnovení a vrácení se do zajetých kolejí.
Jakmile to situace dovolí, jsme připraveni zamrazit ledovou plochu a nepřetržitě ji  provozovat až do dubna 2022. Připravujeme na našem stadionu sehrát nespočet přípravných a turnajových utkání. Máme zájem vytvořit malou regionální soutěž o pohár TOMÁŠE BUBLÁKA, mezi okolními kluby z Moravy a Slovenska, s dobou trvání až do zahájení mistrovských soutěži. 
Po dobu odstávky zimního stadionu jsme vylepšovali vnitřní zázemí, opravovali strojovnu chlazení, rolbu, zakoupili kvalitní a moderní defibrilátor, vysoce účinný ozoniér a dle našich možností prováděli další úpravy.  
Od pondělí 03.05.2021 jsme zahájili tréninkové jednotky všech kategorii na vnějších - otevřených sportovištích dle schválených zdravotních pravidel a za přísného dodržování hygieny a vládního nařízení.
Jsme přesvědčeni, že od 01.06.2021 začneme zamrazovat ledovou plochu a 04.06.2021 budeme naplno trénovat na zimním stadionu. O všech změnách vás budeme průběžně a včas informovat.
Ještě jednou vám všem děkujeme za podporu a zájem o výchovu svých dětí ve sportovním prostředí v duchu fair play.

 
Aktuální články
ZADAR 2021

Ve dnech 17.-20.06.2021 proběhne v chorvatském městě Zadar Mezinárodní turnaj inline hokej 2021. Po zrušeném loňském turnaji kvůli...

 
Trénují i ti nejmladší

Po velmi dlouhé pauze začaly trénovat na ledě i naše nejmladší kategorie a spolu s trenéry si to náramně užívaly.

 
Bruslení veřejnosti

Bruslení veřejnosti je v červnu 2021 naplánováno každou neděli od 6.6.2021 v čase 12:15 - 13:30 hod.Dodržování vládních nařízení je...

 
ŠKOLIČKA BRUSLENÍ
 
Šimon Latkóczy - hokejový brankář
 
Začínáme mrazit
 
Aktuální informace pro sportovce od Národní sportovní agentury
 
Obezitolog radí rodičům: Je důležité děti na dvě hodiny „zničit“
 
HCBBSS se zúčastnil speciální vánoční výzvy
 
PF 2021
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS