Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hráči, nezapomínejte trénovat doma

11.12.2020 | Eliška Vaňková

Současná nepříznivá situace v trénování a hraní mládežnických a amatérských hokejových týmů prověří všechny hráče, jak svůj sport mají rádi a co všechno jsou ochotni mu obětovat, aby se z nich stali svědomití a disciplinovaní hokejisté.

Trénování jednotlivců v domácích podmínkách není vůbec lehké. Ale musíme být připraveni na možné spuštění soutěže a nezůstat pozadu. Základ máte všichni velmi dobrý, je třeba svou kondici stále udržovat, abyste zůstali v nepřetržitém tréninkovém procesu, aby vaše tělíčko nezlenivělo a nemuselo se potom v plném nasazení na ledě potýkat s bolestivými zraněními. Velmi dobrou pomůcku a motivaci najdete na stránkách hokej.cz. (https://hokej.cz/mladez/clanky/category?category=329) Už je jen na vás, hráčích, jak se ke svému trénování postavíte. Všichni naši trenéři jsou připraveni a mají pro vás nachystané tréninky jak na ledě tak na suchu a začnete ihned, jak to vládní opatření dovolí. Udržujte se stále v pohybu, dodržujte všechna hygienická nařízení, chraňte sebe i své rodinné příslušníky, ať COVID nemá mezi námi žádnou šanci. 

 
Aktuální články
Začala nová sezóna 2021/2022

Vážení rodiče, sportovci a členové našeho klubu, 1. května 2021 začala 13. sportovní a provozní sezóna.

 
Obezitolog radí rodičům: Je důležité děti na dvě hodiny „zničit“

Mohlo by se zdát, že líp by jim bylo v teple u kamen. Nevlídné počasí je přesto nikterak neodradilo, Martin Matoulek si se svým...

 
HCBBSS se zúčastnil speciální vánoční výzvy

Každý má možnost volby. Můžu sedět doma, nebo sportovat. Takové bylo motto speciální vánoční výzvy, kterou si pro kluby připravil...

 
Další smutná událost
 
PF 2021
 
Dárky pro všechny naše mladé hokejisty
 
Školička bruslení - Skvělý dárek pro Vaše děti
 
Meziklubové výzvy mají úspěch
 
O systému Českého hokeje s Filipem Pešánem
 
#HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL - Na farmě s Liborem Hájkem
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS