Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Poslední přípravné utkání mužů

16.09.2020 | Eliška Vaňková

Muži odehráli v úterý 15.9.2020 poslední přípravné utkání před startem soutěže.

K odvetě vyzvali tým z Rožnova pod Radhoštěm, kde v neděli prohráli. Na domácím ledě začal náš tým dobře, když se hned z kraje ujal vedení díky Jardovi Vaňkovi mladšímu, který se vrací opět po letech do týmu. Do konce I.třetiny bylo ještě několik šancí, ale zbytečné vylučování našich hráčů stálo tým moc sil a tak branka nepadla. Druhá třetina patřila hostům, když naše fauly a chyby trestali brankami. Po II.třetině vedli hosté 1:2. Ještě se jim podařilo na začátku poslední třetiny vstřelit jednu branku a to bylo pro dnešní utkání ze strany hostů všechno. Zbytek zápasu už byl plně v rukou našich borců, když nejdříve snížil Viktor Novosad, potom tlak sílil a první útok díky Tademu Častulíkovi vyrovnal na 3:3. Začala přesilovka a po vyhraném buly prostřelil brankaře hostů od modré Kuba Vaněk a bylo 4:3. Následně svým důrazem a kličkou do bekhendu zvýšil Lukáš Lysák na 5:3 a  opět po vyhraném buly zvyšoval na 6:3 střelou od modré Tomáš Lysák . Tečku do prázdné brány zakončil zase hráč prvního útoku Tomáš Tulpa na konečných 7:3. 


HC Brumov-Bylnice - HC Rožnov pod Radhoštěm   7:3 (1:0,0:2,6:1)
branky: Vaněk Jaroslav jun., Novosad Viktor, Častulík Tadeáš, Lysák Lukáš, Vaněk Jakub, Lysák Tomáš, Tulpa Tomáš

Všichni hráči se už těší na 1.mistrovské utkání v neděli 20.9.2020 od 17:00 hodin proti týmu HC Uherské Hradiště na domácím ledě.

 
Aktuální články
Začala nová sezóna 2021/2022

Vážení rodiče, sportovci a členové našeho klubu, 1. května 2021 začala 13. sportovní a provozní sezóna.

 
Obezitolog radí rodičům: Je důležité děti na dvě hodiny „zničit“

Mohlo by se zdát, že líp by jim bylo v teple u kamen. Nevlídné počasí je přesto nikterak neodradilo, Martin Matoulek si se svým...

 
HCBBSS se zúčastnil speciální vánoční výzvy

Každý má možnost volby. Můžu sedět doma, nebo sportovat. Takové bylo motto speciální vánoční výzvy, kterou si pro kluby připravil...

 
Další smutná událost
 
PF 2021
 
Dárky pro všechny naše mladé hokejisty
 
Školička bruslení - Skvělý dárek pro Vaše děti
 
Meziklubové výzvy mají úspěch
 
Hráči, nezapomínejte trénovat doma
 
O systému Českého hokeje s Filipem Pešánem
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS