Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Těsná prohra s Warriorem

19.01.2020 | Eliška Vaňková

V sobotu 18.1.2020 odehrál tým dorostu další mistrovské utkání, tenkrát na domácím ledě.

14. kolo | Sobota 18.01.2020, 13:30 | ZS Brumov-Bylnice

HC Brumov-Bylnice - HCM Warrior Brno

2:3

1:1,0:1,1:1

branky: Macháč Jiří (Sopek, Smolík), Sopek Vojtěch (Obadal)

Diváci: 40

HC Brumov-Bylnice: Žižka Andrej, Smolík Kryštof, Kašpar Martin, Divoš Vít, Mudrák Vít, Strnka Šimon, Mudráková Renáta, Obadal Tomáš, Slovák Adam, Janíček Martin, Macháč Jiří, Sopek Vojtěch, Janáček Ladislav

HCM Warrior Brno:

Komentář

Naši borci začali velice svižně a první brankou zápasu v 6.minutě otevřeli skóre utkání. Hostům se podařilo do konce I.třetina vyrovnat a utkání začalo znova.Tvrdá hra plná emocí a vyloučení přinesla ve II.třetině pouze jednu branku a to do naší klece. Nic ale nebylo ztraceno. Hosté sice hned ve 2 minutě poslední třetiny přidali ještě jednu branku, ale naši hráči boj nevzdávali, drželi se soupeřem krok a tempo a to se vyplatilo. Dvě minuty před koncem utkání jsme snížili stav na 2:3 a šlo se do hry bez brankáře. Hokejové štěstí přálo tentokrát hostujícímu týmu a ten si odvezl tři body domů.

Výborná hra celého týmu, je třeba posílit střelbu a určitě to příště vyjde.

Další mistrovské utkání se odehraje v neděli 26.1.2020, kdy na domácím ledě přivítáme tým HC Lvi Břeclav, začátek utkání 10:45 hodin.

Brankáři

# - číslo dresu v posledním zápase (pro případ, že by se měnilo)
Min - počet odchytaných minut
Stř - počet střel vyslaných na brankáře
Ink - počet inkasovaných gólů
Zás - počet zásahů
Prů - průměr gólů na zápas ( = inkasované góly / minuty/60 )
Úsp - úspěšnost zásahů ( = zásahy / střely )