Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost opět bez bodů

11.11.2019 | Eliška Vaňková

V neděli 10.11.2019 odehráli hráči našeho dorostu další mistrovské utkání v nadstavbové části.

2. kolo | Neděle 10.11.2019, 10:00 | ZS Brumov-Bylnice

HC Brumov-Bylnice - HC Orlová

2:3

0:1,0:0,2:2

Branky HC: Adam Slovák, Martin Janíček (Zvoníček)

Diváci: 45

HC Brumov-Bylnice: Andrej Žižka, Tomáš Krňa, Vít Divoš, Šimon Strnka, Kryštof Smolík, Erik Bodlák, Lukáš Fojtík, Martin Janíček, Zdeněk Urban, Jarda Zvoníček, Adam Slovák, Tomáš Obadal, Ladislav Janáček, Jan Střelec, Tomáš Šánek, Renáta Mudráková

HC Orlová:

Komentář

Soupeřem byl tým HC Orlová, který zatím obsazuje 5.místo v tabulce, soupeř těžký, ale určitě hratelný. Utkání začalo na domácím ledě v 10:00 hod a první branka na sebe nenechala dlouho čekat. V 8 minutě se za záda našeho gólmana trefili hosté. Do konce I.třetiny a ani v průběhu druhé jsme žádnou branku neviděli. Hra byla rychlá, bojovná a ze strany hostů dost tvrdá, o čemž svědčí i velký počet vyloučených. Ve III.třetině přidali hosté další branku a naši museli ještě více zabrat a něco vymyslet na soupeře. V 53 minutě se uvolnil Adam Slovák a konečně skóroval. Hosté ale nic nenechali náhodě a do minuty vstřelili další branku do naší sítě. V 59 minutě ještě za nás vykřesal jiskřičku naděje aspoň na remízu Martin Janíček po přihrávce Jardy Zvoníčka. Šli jsme do šesti bez brankaře, ale ani tím se nepodařilo zvrátit utkání a tak si hosté odvážejí 3 body domů. Své bývalé spoluhráče přišel povzbudit i Marek Ročák, který teď hájí barvy extraligového Třince.

Další mistrovské utkání odehrají naši dorostenci v sobotu 16.11.2019 v Opavě a v neděli 17.11.2019 na domácím ledě hostí tým Polska, začátek utkání 10:30 hod.