Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži doma bez bodů

25.11.2019 | Eliška Vaňková

V neděli 24.11.2019 nastoupil tým mužů v 17:00 hod na domácím ledě proti hráčům TJ Sokol Březina.

12. kolo | Neděle 24.11.2019, 17:00 | ZS Brumov-Bylnice
 

HC Brumov-Bylnice - TJ Sokol Březina

4:5

0:1,2:2,2:2

branky: Michal Lysák (Knébl, Krůžela), Alexandr Tolkačev (Klinov), Marek Knébl (Vaněk, Lysák T.), Jakub Vaněk (Holík)

Diváci: 87

HC Brumov-Bylnice: Zubo Lukáš, Bielan Danylo, Vaněk Jakub, Lysák Michal, Šimek Jozef, Krůžela František, Lysák Tomáš,Šudoma Ondřej, Tolkačev Alexander, Bouda Jakub, Holík Radek, Knébl Marek, Holba Adam, Tulpa T. ml., Častulík Tadeáš, Klinov Vladimír, Novosad Viktor, Tulpa T. st.

TJ Sokol Březina:

Komentář
 
 
 

Vyrovnané utkání, ve kterém jsme byli papírově lepší tým, dalo všem hráčům pořádně zabrat. Skóre otevřel ve 16 minutě hostující tým a to byla také jediná branka I.třetiny. V 1. minutě druhé třetiny jsme konečně překonali soupeřova brankaře, ale hosté se nevzdávali a do dvou minut převzali opět otěže vedení. Druhá branka z našich hokejek padla v polovině utkání, ale hosté opět hned přidali také gól a pořád byli o krok před námi, i když jsme měli spoustu gólových šancí, ale ty se nedařily proměňovat. Poslední třetina byla opět vyrovnaná, prohrávali jsme o jednu branku a šli jsme do hry bez brankaře a tam jsme inkasovali gól do prázdné branky a do konce utkání byly necelé dvě minuty. S vypětím všech sil jsme skóre ještě obohatili o jednu branku, ale čas letěl čím dál rychleji a byl konec všeho snažení. Body si odvezli hosté a náš tým se musí rychle dát dohromady, zapomenout na neúspěch a snažit se dobře odehrát další mistrovské utkání, které jedeme hrát do Uničova v neděli 1.12.2019. 

Aktuální články
#HokejDoma alias nový seriál cvičení. Přidej se k bráchům z NHL!

Český hokej v době karantény připravil pro všechny mladé hokejisty nový seriál domácích cvičení. Inspiraci do něj vnesli i hráči NHL...

 
Online trénink v domácím prostředí

Trenéři našeho klubu se snaží udržovat svoje svěřence v kondici a zavedli tréninky online.

 
Zimní stadion uzavřen 12.3.2020 od 14:01 hod.

S ohledem na vyhlášení nouzového stavu je Zimní stadion Brumov-Bylnice ode dne 12.3.2020 od 14:01 hod. uzavřen a ledová plocha je...

 
Dorost podlehl Břeclavi
 
Dorost doma bodoval
 
EMHL pokračovala dalším turnajem v Budapešti
 
Preventivní opatření ohledně nákazy KORONAVIREM
 
ZŠ Dolní Lhota si to na ledě opravdu užívá
 
Školička bruslení má velkou oblibu
 
MŠ Štítná nad Vláří ukončila letošní kurz bruslení úspěšně
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS