Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dnes potvrdili naši hráči roli favorita a v utkání zvítězili vysoko 10:3.

23. kolo | Neděle 16.02.2020, 11:00 | ZS Brumov

HC Brumov-Bylnice - HC Bobři Valašské Meziříčí

10:3

4:0,3:2,3:1

Branky HC BB:
Zdeněk Urban (Ondra Vaněk), Ondra Vaněk (Zdeněk Urban, Jakub Pavlík), Jakub Pavlík (Jakub Bobík, Zdeněk Urban), Jakub Pavlík (Zdeněk Urban, Lukáš Fojtík), Ondra Vaněk (Lukáš Fojtík), Zdeněk Urban (Lukáš Fojtík), Adam Mládek (Maxim Majuk, Oliver Papiernik), Zdeněk Urban (Lukáš Fojtík), Zdeněk Urban (Jakub Pavlík), Jan Střelec (Adam Mládek)

Diváci: 55

HC Brumov-Bylnice: Vít Čada Lukáš Fojtík, Maxim Majuk, Jakub Bobík, Sebastian Gubisch Zdeněk Urban, Ondra Vaněk, Jakub Pavlík, Oliver Papiernik, Adam Mládek, Jan Střelec

HC Bobři Valašské Meziříčí:

Komentář

Od první minuty bylo vidět, kdo bude řídit hru. Naši drželi dobře puk a kombinovali až do branky. V první třetině vstřelili 4 branky a žádnou neinkasovali. Ve druhé třetině se hosté trochu zotavili a tlačili nás do branky. Podařilo se jim i snížit na 4:2, ale naši nenechali nic náhodě a 3 brankami během 6 minut opět odskočili hostům o 5 branek. Třetí třetinu jsme si již pohlídali a přidali i nějaké branky po pěkných akcích. Konečný výsledek 10:3 je zasloužený a jedeme dál. Ještě nás čekají 2 utkání a to domácí zápas proti HC Uherské Hradiště a jeden zápas na ledě PSG Berani Zlín.