Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci vítězí nad PSG Berani Zlín těsným výsledkem 6:5

Utkání jsme nezačali vůbec dobře a prvních 8 minut jsme nevyjeli ze třetiny.

4. kolo | Neděle 06.10.2019, 11:00 | ZS Brumov

HC Brumov-Bylnice - Aukro Berani Zlín

6:5

2:1, 2:2, 2:2

Branky HC BB: Matěj Holba (Jakub Kašša), Matěj Holba (Jakub Kašša), Ondra Vaněk, Oliver Papiernik (Matěj Holba), Ondra Vaněk (Jakub Pavlík), Jakub Pavlík (Ondra Vaněk, Adam Mládek)

Diváci: 56

HC Brumov-Bylnice: Vít Čada, Jakub Bobík, Lukáš Fojtík, Štěpán Struhař, Filip Nevrlka, Ondra Vaněk, Oliver Papierník, Jakub Kašša, Jakub Pavlík, Matěj Holba, Adam Mládek, Sebastian Gubisch, Jan Střelec,

Aukro Berani Zlín:

Komentář

Hosté ze Zlína na nás vletěli a to bylo jak na kolotoči. Jejich nástup vyústil brankou v 11 minutě. Ale to jak kdyby naše hráče nakoplo a ve 13 minutě srovnal po přihrávce Kuba Kašši Matěj Holba a hned za 20 vteřin se skóre přehouplo na naši stranu díky, opět dvojici Kuba Kašša, který přihrál Matějovi Holbovi a ten na dvakrát překonal brankáře. Ve druhé třetině se už nic nestalo a tak jsme ji vyhráli 2:1. Pár pokynů a hurá do druhé třetiny. Ta byla z obou stran velmi vyrovnaná a nejprve jsme díky ujetí Ondry Vaňka a následně Olivera Papiernika šli do vedení 4:1. Hosté, ale dobře bruslili a stále nás dostávali pod tlak a po našich chybách do konce třetiny ještě dvakrát udeřili a snížili na 4:3. Ve třetí třetině jsme opět utekli díky rychlému zakončení střelou mezi betony Ondrou Vaňkem a hned na to přidal na 6:3 střelou z mezi kruhů Jakub Pavlík 6:3. Jenže hosté opět ukázali svoji sílu a dokázali ještě dvakrát udeřit a bylo drama až do konce. A to když 30 vteřin před koncem jsme šli do 4 po hře vysokou holí. Kluci, ale závěr zvládli a berou nakonec vítězství 6:5.

Brankáři

# - číslo dresu v posledním zápase (pro případ, že by se měnilo)
Min - počet odchytaných minut
Stř - počet střel vyslaných na brankáře
Ink - počet inkasovaných gólů
Zás - počet zásahů
Prů - průměr gólů na zápas ( = inkasované góly / minuty/60 )
Úsp - úspěšnost zásahů ( = zásahy / střely )