Ani starší žáci v oslabené sestavě nestačili na lepší domácí tým.

23. kolo | Neděle 17.02.2019, 13:00 | ZS Vsetín

Matěj Ročák (Zdeněk Urban), Ondřej Vaněk, Zdeněk Urban

VHK Vsetín: Vít Čada Matěj Holba, Lukáš Fojtík, Filip Nevrlka, Vilém Holba Zdeněk Urban, Ondřej Vaněk, Sebastian Gubisch, Adam Mládek, Bohdan Maček, Matěj Ročák, Lukáš Mana, Jakub Pavlík

HC Brumov-Bylnice:

Komentář

Starší žáci měli vstup do zápasu skvostný a to když nejprve ve 3 minutě po krásné přihrávce Zdendy Urbana ujel sám na brankaře MATĚJ ROČÁK a střelou pod lapačku zavěsil (první utkání za starší žáky a hned branka). Potom ještě po samostatné akci zakončoval blafákem mezi nohy Ondra Vaněk. Pak přišla kritická dvou minutovka a to když nejprve v oslabení domácí snížili v 15 minutě a následně udeřili po našich hrubých chybách v 17 minutě hned dvakrát a už se to vezlo. Po třetině bylo 3:2. Ve druhé třetině se naši snažili, ale bohužel na dobře hrající domácí nestačili a inkasovali 3x. To znamená po dvou třetinách 6:2. Ve třetí třetině jsme se ještě snažili porvat o výsledek, ale nejprve navýšili domácí, následně po samostatné akci proměnil Zdenda Urban a bylo 7:3. Poslední slovo měli domácí a stanovili tak konečný výsledek na 8:3. Hráčům patří poděkování, že se rvali až do konce. Dnes nastoupili ještě další dva mladší žáci Matěj Holba a Vilém Holba a vůbec se neztratili. Odpočinem doléčíme nemoci a za 14 dnů se vrhneme do poslední části sezony a zabojujeme o druhé místo.

Brankáři

# - číslo dresu v posledním zápase (pro případ, že by se měnilo)
Min - počet odchytaných minut
Stř - počet střel vyslaných na brankáře
Ink - počet inkasovaných gólů
Zás - počet zásahů
Prů - průměr gólů na zápas ( = inkasované góly / minuty/60 )
Úsp - úspěšnost zásahů ( = zásahy / střely )