Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci drží vítěznou sérii, dnes to odnesl PSG Berani Zlín

Po mladších žácích do zápasu naskočili i starší žáci.

22. kolo | Sobota 09.02.2019, 11:00 | HC Brumov-Bylnice

HC Brumov-Bylnice - Aukro Berani Zlín

6:3

3:1,2:2,1:0)

Branky HC BB:
Ondřej Vaněk (Štěpán Struhař), Ondřej Vaněk (Oliver Papiernik, Jan Střelec), Jan Střelec (Ondřej Vaněk, Tomáš Mana), Ondřej Vaněk (Zdeněk Urban, Jakub Pavlík), Zdeněk Urban, Zdeněk Urban (Ondřej Vaněk)

Diváci: 60

HC Brumov-Bylnice: Vít Čada Sebastian Gubisch, Lukáš Fojtík, Tomáš Mana, Štěpán Struhař Zdeněk Urban, Ondřej Vaněk, Oliver Papiernik, Adam Mládek, Jan Střelec, Jakub Pavlík, Lukáš Mana

Aukro Berani Zlín:

Komentář

Starší začali obdobně jako mladší žáci, jen s rozdílem, že inkasovali hned v prvním střídáním ve 40 vteřině zápasu. Ale to bylo v první třetině z hokejek Zlína všechno. Utkání se hrálo v hodně vysokém tempu a v 8 minutě ujel Ondra Vaněk a střelou mezi nohy srovnal. V 10 minutě, už naši hráči díky zakončení Ondry Vaňka vedli 2:1 a v poslední minutě první třetiny ještě dorazil puk do prázdné branky Jan Střelec a šlo se do šatny za stavu 3:1. Druhá třetina nabídla opět 4 branky a to dvě na každé straně. Nejprve snížili hosté, ale vzápětí dovršil hatrick Ondřej Vaněk a opět bylo o dvě branky. Hosté se nevzdávali a stále bojovali a dočkali se opět snížení na 4:3. Ale v poslední minutě druhé třetiny opět udeřili naši hráči a to samostatně Zdenda Urban a bylo 5:3. Vstup do třetí třetiny nám vyšel na jedničku a to díky spolupráci Ondry Vaňka a střelce Zdendy Urbana a bylo 6:3. Hosté se stále pokoušeli tlačit do naší branky, ale tu už do konce utkání uzamknul Víťa Čada. A tím si naši zajistili další vítězství. Rovněž jim patří velká gratulace za předváděné výkony i v omezeném počtu hráčů.