Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci po nezvládnuté první třetině prohráli v dohrávce v Uherském Hradišti

12.03.2019 | Jaroslav Vaněk

Dnes si starší žáci vypili kalich hořkosti až do dna a po nezvládnutí první třetiny prohráli v Uherském Hradišti vysoko 11:3.

18. kolo | Pondělí 11.03.2019, 17:00 | ZS Uherské Hradiště

HC Uherské Hradiště - HC Brumov-Bylnice

11:3

8:0,1:3,2:0

Branky HC BB:
Ondřej Vaněk (Zdeněk Urban), Marek Ročák (Ondřej Vaněk), Zdeněk Urban (Ondřej Vaněk)

HC Uherské Hradiště:

HC Brumov-Bylnice: Vít Čada Marek Ročák, Štěpán Struhař, Filip Nevrlka, Lukáš Fojtík, Tomáš Mana Zdeněk Urban, Ondřej Vaněk, Adam Mládek, Jakub Pavlík, Jan Střelec, Sebastian Gubisch

Komentář

Starší žáci zažili šok v první třetině a když nejprve neproměnil hned v první střídání Ondra Vaněk únik na brankáře, tak se strhla smršť střel na naši branku, kdy padal jeden gól za druhým až se skóre v první třetině zastavilo na 8 brankách. Byla to nejhorší třetina našich hráčů v sezóně. Druhá už vypadala z pohledu našich hráčů o dost lépe a vyhráli jsme ji 3:1. Ve třetí třetině se hrálo dlouho nerozhodně a až při konci domácí ještě přidali dvě branky a vítězství 11:3 si plně zasloužili. Naši hráči musí nabrat ještě síly na zbývající utkání v sezoně. V sobotu nás čeká utkání na ledě prvního Valašského Meziříčí a v neděli domácí utkání s Uherským Ostrohem.

Brankáři

# - číslo dresu v posledním zápase (pro případ, že by se měnilo)
Min - počet odchytaných minut
Stř - počet střel vyslaných na brankáře
Ink - počet inkasovaných gólů
Zás - počet zásahů
Prů - průměr gólů na zápas ( = inkasované góly / minuty/60 )
Úsp - úspěšnost zásahů ( = zásahy / střely )