Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci v prvním utkání v roce 2019 na domácím ledě prohráli

06.01.2019 | Jaroslav Vaněk

Ke svému prvnímu mistrovskému utkání v roce 2019 nastoupili mladší žáci proti týmu VHK ROBE Vsetín. Naši do zápasu vstoupili dobře, když se ujali vedení po střele Matěje Ročáka 1:0, ale to bylo taky v první třetině z naší strany vše. Vsetínští naopak svou hrou do naší branky vstřelily 3 branky. Druhá třetina byla lepší z naší strany a díky brankám Adama Lysáka, Matěje Ročáka a Kuby Beňačky vyhrály 4:2. Do šatny po druhé třetině se šlo za stavu 5:5. Třetí třetina se hrála zpočátku opatrně než Vsetínští střelou šli do vedení. Potom po několika neproměněných našich šancích domácí odvolali 3 minuty před koncem brankaře. Měli i tlak, ale hosté pod tlakem vyhodili puk a se štěstím trefili naši odkrytou branku. Po vhazování jsme se opět dostali do útočného pásma a opět odvolali brankaře, ale hosté opět puk vyhodili a znova trefili naši prázdnou branku.  Konečný stav tedy 5:8. Utkání bylo vyrovnané a dnes více štěstí měl tým ze Vsetína.

16. kolo | Sobota 05.01.2019, 10:00 | HC Brumov-Bylnice