Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži doma porazili Břeclav

19.11.2018 | Jan Vaněk

V neděli dne 18.11.2018 do Brumova zavítala Břeclav. Domácí chtěli před domácím publikem bodovat.

12. kolo | Neděle 18.11.2018, 17:00 | Brumov-Bylnice

HC Brumov-Bylnice - HC Lvi Břeclav z.s.

8:4

2:1,3:1,3:2

Branky: 18. Vaněk, 19. Bublák, 22. Častulík, 24. Šudoma, 25. Plachtovič, 47. Antonov, 50. Holík, 57. Bublák - 1. Sedláček, 23. Juránek, 50. Průdek, 56. Klimkovič,

Tresty - 5:9 navíc Papp - OT, Rozhodčí: Grygera - Halás, Prokš.

Diváci: 128

HC Brumov-Bylnice: Zubo, Žižka - Vaněk Jar., Lysák M, Lysák T., Mikoviny, Šudoma, Bůbela, Tulpa T., Antonov, Čatulík, Holík, Plachtovič, Bumbál, Imeri, Ondra, Bublák, Novosad, Lysák L., Tulpa T. ml., Holba

HC Lvi Břeclav z.s.: Král, Martinčík - Zháňal, Dora, Göndör, Zugar, Papp, Průdek, Gabriška, Lenkovič, Klimkovič, Nešpor, Juránek, Sedláček

Komentář

Začátek nám však nevyšle podle představ a hned v první minutě jsme inkasovali branku. To však naše hráče nakoplo a začali předvádět svůj agresivní hokej. V 9. minutě při dorážce Novosada se nám ještě nepodařilo srovnat neboť se jednalo o tyčku, kdy správně rozhodčí Grygera branku neuznal, následně potvrzeno také z brankových kamer. Tlak našich hráčů se stupňoval a do konce první třetiny jsme ještě zásluhou Vaňka a Buláka výsledek otočili na 2:1. Druhá třetina byl v naší režii, kdy jsme postupně zvýšili náskok až na 5:2. Ve třetí třetině i díky nepřesnostem v obraně se hostům podařilo snížit, ale naši borci už si výsledek pohlídali a nakonec v utkání zaslouženě zvítězili 8:4.