Starší žáci vítězí na ledě Warriors Brno 11:1

Liga starších žáků, 8. kolo, 2. 3. 2024, 16:10 hod.
Brno, Hokejová hala Úvoz

Starší žáci k dnešnímu utkání odjížděli s jasným cílem.

HCM Warriors Brno
1:11
Branky HC BB: Jakub Hatina (Filip Maňas, Daniel Kolínek), Filip Maňas (Ondřej Fojtík), Adam Naňák (Dominik Živčic), Adam Naňák (Daniel Kolínek), Adrian Macháč (Filip Maňas), Adam Naňák (Adrian Macháč), Jakub Hatina (Lukáš Maček), Daniel Kolínek (Adam Naňák), Ondřej Fojtík (Daniel Kolínek), Jakub Hatina ( Adam Naňák, Natálie Pavlíková), Dominik Živčic (Tomáš Holba)
Sestava HC Brumov-Bylnice
Matyáš Pavlík, Alex Ondrůšek Lukáš Maček, Ondřej Fojtík, Jiří Lysáček, Natálie Pavlíková, Tomáš Holba Daniel Kolínek, Adam Naňák, Jakub Hatina, Filip Maňas, Adrian Macháč, Dominik Živčic, Jakub Vaculín, Florin Martinka

A to potvrdit dosavadní formu a vrátit domácím porážku z prvního vzájemného utkání. A hned od začátku ukazovali, kdo bude dnes určovat tempo hry. Během prvních 3 minut bylo hned 3:0 a naši hráči neztráceli v první třetině chuť a zastavili si na konci první třetiny na skóre 7:0. Druhá třetina byla z naší strany opatrnější a tím docházelo i k několika zbytečným chybám, ale díky disciplíně (neměli jsme ani jedno vyloučení) jsme soupeře nepustili do žádného kontaktu. A když jsme druhou třetinu vyhráli 2:1, tak ve třetí třetině jsme opět neinkasovali a naopak skóre navýšili na konečných 11:1. V utkání zaznamenali dva hráči tzv. hatrik a to Jakub Hatina a Adam Naňák, který přidal ještě 2 asistence. Po utkání večeře, hurá domů a trochu oddychnout na ranní domácí zápas proti Beranům ze Zlína. Všem patří velká gratulace a poděkování za reprezentaci klubu.