• 24. 3. 2024 | Jaroslav Vaněk

Starší žáci zvládli i druhé utkání na venkovním ledě v Moutnici a pojistili si konečné 2. místo

Liga starších žáků, 13. kolo, 24. 3. 2024, 09:15 hod.
Moutnice, Sportovní Centrum Moutnice

Nejprve vydatná snídaně, následná rozcvička a hurá do utkání. V utkání šlo o hodně a to konkrétně o 2. místo v konečné tabulce. Utkání mělo náboj a bylo opatrné. V první třetině jsme si vytvořili velký tlak, ale bohužel bez efektivity zakončení, což nás provázelo celou sezonu. A tak první třetina skončila 0:0. Ve druhé třetině jsme neubránili dorážku a prohrávali 1:0. Ale za chvíli se nám podařilo díky náhodnému gólu Kuby Hatiny srovnat a o 3 minuty po pěkné akci a přihrávce Adriana Macháče a střele Adama Naňáka jsme šli do vedení. Ve druhé třetině se už nic nestalo a tak do šatny se šlo za stavu 2:1 pro náš tým. Třetí třetinu jsme ještě zabrali a díky trefám Adriana Macháče a Filipa Maňase jsme nakonec zvítězili 4:1 a tím si pojistili krásné 2. místo v nadstavbové části. Ještě nás čeká poslední utkání na domácím ledě v úterý 26.3.2024 proti HOKEJ Uherský Ostroh od 17:45 hodin. Přijďte naše hráče naposled v této sezoně podpořit.

HC Tygři Moutnice
1:4
Branky HC BB: Jakub Hatina (Jiří Lysáček), Adam Naňák (Adrian Macháč), Adrian Macháč (Filip Maňas), Filip Maňas (Adrian Macháč)