• 16. 12. 2023 | Jaroslav Vaněk

Starší žáci stále bez porážky

Liga starších žáků, 1. kolo, 16. 12. 2023, 12:15 hod.
Uherský Ostroh, Zimní stadion

V oslabené sestavě jsme dnes vstupovali do utkání s cílem hrát zodpovědně s co nejméně chybami.

HOKEJ Uherský Ostroh
5:5
HC Brumov-Bylnice
Branky HC BB: Adrian Macháč (Dominik Živčic), Daniel Kolínek (Dominik Živčic), Dominik Živčic, Adrian Macháč (Jiří Lysáček), Jakub Hatina (Natálie Pavlíková, Daniel Kolínek)
Sestava HC Brumov-Bylnice
Matyáš Pavlík, Kryštof Chuchma Lukáš Maček, Jiří Lysáček, Ondřej Fojtík, Tomáš Holba Adrian Macháč, Natálie Pavlíková, Dominik Živčic, Daniel Kolínek, Jakub Hatina, Florin Martinka, Vendula Pavlíková

Polovina zápasu se nám dařilo si plnit úkoly. Utkání bylo vyrovnané. Hrálo se bez faulů a vylučování nahoru a dolů. V polovině zápasu jsme dokonce vedli 4:1, ale domácí se nevzdali a v poslední minutě druhé třetiny 2x udeřili a snížili. Následně ve třetí třetině vyrovnali a začínalo se od začátku. Domácí nás zatlačili a utkání otočili. Našim už docházely síly, ale svojí bojovností a s trochou štěstí dokázali 5 minut před koncem vyrovnat. Závěr byl těžký a náš tým podržel v posledních vteřinách Mates Pavlík v bráně, kdy chytl samostatný únik domácího hráče. A tak se zrodila spravedlivá remíza 5:5. Všem hráčům patří pochvala za bojovnost a odhodlání v zápase uspět.