• 14. 1. 2024 | Jaroslav Vaněk

Mladší žáci vítězí i v Přerově

Liga mladších žáků, 16. kolo, 14. 1. 2024, 10:30 hod.
Přerov, Zimní stadion

Utkání na pěkném zimním stadionu v Přerově po dlouhé cestě nezačalo pro naše hráče dobře a v 10 minutě jsme prohrávali 1:0. Postupně jsme ale nad utkáním přebírali kontrolu a v 15 minutě zápas dvěma rychlými góly otočili v náš prospěch. První polovina druhé třetiny byla z naší strany výborná a domácí jsme zaskočili 4 brankami a ujali se vedení 6:1. To ale jak kdyby našim svázalo nohy a přestali poctivě pracovat. Nebruslili a domácí toho dokázali pořádně využít a do konce druhé třetiny snížili na 6:4. Pauza přišla vhod, pár rad a hurá do třetí třetiny. No ale moc nám vstup nevyšel a domácí snížili na rozdíl jediné branky, ale v ten okamžik našim opět začaly vycházet akce a za podpory rodičů a povzbuzování přidali ještě 3 branky. Domácí na toto už nedokázali zareagovat a pouze jen upravili skóre na konečných 9:6 pro náš tým. Po utkání následoval dobrý oběd v hotelu FIT v Přerově a cesta domů. Gratulujeme všem hráčům a děkujeme za reprezentaci klubu.

HC Zubr Přerov
6:9
Branky HC BB: Janko Ondrejička, Dominik Kolínek (Sebastian Varček), Dominik Kolínek, Dominik Kolínek (Štěpán Hrnčiřík), Janko Ondrejička, Viktor Čada (Sebastian Varček), Dominik Kolínek (Kryštof Holba), Tobias Ritter (Dominik Kolínek), Dominik Kolínek (Sebastian Varček)