Czech Bulgarian Chinese (Traditional) Croatian Danish Dutch English Estonian Finnish French German Hungarian Italian Japanese Korean Latvian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

AKCE SEZONY 2017/2018

 Pojd hrat hokej 120x600

 

 

28.1. - 4.2.2018

Turné RUSKO 2018

 

24. - 25.3.2018 

Velikonoční turnaj přípravek ročník 2010 a mladší - poslední volná místa

Přihlášené týmy:

HC Bílí Tygři Liberec

HC Černí Vlci Rožnov p. Radhoštěm

HC Brumov-Bylnice

HC Lvi Břeclav

HOBA Bratislava

HC Choceň

 

3.4.2018

Velikonoční turnaj bezpečnostních složek

 

5. - 8.4.2018

Karpatská mládežnická hokejová liga

 

1. - 7.7.2018

LÉTO S HA - soustředění

 

 

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

 

Přípravka 2009

 

sobota 20.1.2018, ZS Uherský Ostroh, sraz na ZS Uherský Ostroh 9:00 hod

 

10:00 hod   HOKEJ Uherský Ostroh - HC BB    

12:15 hod   HK Kroměříž - HC BB    

 

 

Přípravka KLP

 

neděle 28.1.2018, ZS Vsetín, začátek 12:00 hod

VHK Vsetín - HC BB

 

 

Mladší  a starší žáci

  

sobota 27.1.2018, domácí utkání, začátek 9:00 hod

HC BB - SHKM Hodonín

 

 

Mladší dorost

  

sobota 20.1.2018, domácí utkání, začátek 12:00 hod

HC BB - HC RT TORAX Poruba

 

neděle 21.1.2018, ZS Orlová, odjezd od ZS 10:30 hod

HC Orlová - HC BB

 

 

Starší dorost

 

neděle  28.1.2018, ZS Hodonín, začátek 15:15 hod

SHK Hodonín - HC BB

 

 

 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI

 

           každou neděli                          13:00 - 14:30 hod

 

 

aktuálně sledujte na hokejbrumov.cz, rozpis ledu

 

 

ŠKOLIČKA BRUSLENÍ

 

každé pondělí   16:15 - 17:00 hod

každou středu   16:30 - 17:15 hod

 

 

 

TRÉNINKY VHL s trenéry HC

 

každé druhé úterý od 21:45 hod

 

BROUSENÍ BRUSLÍ

 

00420 739 426 620

00420 604 619 746

 

 

Kontakt HC BBSS

 

00420 777 800 548/9 

 

hcbbss@atlas.cz

 

 

 

RECEPCE HOTELU

 

00420 778 749 487

 

 

 

Rozpis - Krajská liga mužů 2013/2014
Vybrat sezónu
Sezóna Typ hry
září
Datum Domácí Výsledek Hosté - - - - - -
28. 9. 2013    17:30 HHK Velké Meziříčí 8 : 3(2:1, 3:1, 3:1) HC Uherské Hradiště -- Zpráva
28. 9. 2013    00:00 HC Štika Rosice 5 : 7(1:2, 2:3, 2:2) HK Kroměříž -- Zpráva
28. 9. 2013    17:00 HC Uherský Brod 4 : 2(1:1, 2:0, 1:1) HC Dynamiters Blansko -- Zpráva
28. 9. 2013    17:00 HC Spartak Velká Bíteš 6 : 2(2:0, 1:2, 3:0) HOKEJ Uherský Ostroh -- Zpráva
28. 9. 2013    17:00 HC Brumov-Bylnice 3 : 5(0:1, 2:2, 1:2) HC Uničov -- Zpráva
29. 9. 2013    17:00 SK Minerva Boskovice 1 : 7(0:3, 1:2, 0:2) HCM Warrior Brno -- Zpráva
říjen
Datum Domácí Výsledek Hosté - - - - - -
5. 10. 2013    17:00 HOKEJ Uherský Ostroh 6 : 2(3:0, 2:1, 1:1) HC Dynamiters Blansko -- Zpráva
5. 10. 2013    17:00 HCM Warrior Brno 2 : 3(-:-, -:-, -:-) HC Uherský Brod SO Zpráva
5. 10. 2013    17:00 HK Kroměříž 6 : 3(1:1, 3:2, 2:0) SK Minerva Boskovice -- Zpráva
5. 10. 2013    17:00 HC Uherské Hradiště 6 : 4(2:2, 2:2, 2:0) HC Štika Rosice -- Zpráva
5. 10. 2013    17:00 HC Spartak Velká Bíteš 5 : 2(4:0, 0:1, 1:1) HC TJ Šternberk -- Zpráva
6. 10. 2013    17:00 HC Uničov 7 : 2(-:-, -:-, -:-) HHK Velké Meziříčí -- Zpráva
12. 10. 2013    17:00 HC Brumov-Bylnice 1 : 4(0:2, 1:1, 0:1) HC Spartak Velká Bíteš -- Zpráva
12. 10. 2013    00:00 HC Štika Rosice 5 : 3(2:2, 1:1, 2:0) HC Uničov -- Zpráva
12. 10. 2013    17:00 HC Uherský Brod 4 : 1(0:1, 2:0, 2:0) HK Kroměříž -- Zpráva
12. 10. 2013    18:00 HC Dynamiters Blansko 2 : 3(1:0, 0:1, 1:2) HCM Warrior Brno -- Zpráva
13. 10. 2013    17:00 HC TJ Šternberk 4 : 3(2:2, 0:1, 2:0) HOKEJ Uherský Ostroh -- Zpráva
13. 10. 2013    17:00 SK Minerva Boskovice 1 : 8(0:1, 1:3, 0:4) HC Uherské Hradiště -- Zpráva
19. 10. 2013    17:00 HOKEJ Uherský Ostroh 3 : 4(0:0, 1:2, 2:1) HCM Warrior Brno SO Zpráva
19. 10. 2013    17:00 HK Kroměříž 7 : 4(5:2, 1:2, 1:0) HC Dynamiters Blansko -- Zpráva
19. 10. 2013    17:00 HC Uherské Hradiště 2 : 7(0:3, 2:0, 0:4) HC Uherský Brod -- Zpráva
19. 10. 2013    17:00 HC Spartak Velká Bíteš 3 : 2(1:1, 1:1, 1:0) HHK Velké Meziříčí -- Zpráva
20. 10. 2013    17:00 HC Uničov 6 : 5(3:0, 1:2, 2:3) SK Minerva Boskovice -- Zpráva
20. 10. 2013    17:00 HC TJ Šternberk 8 : 2(3:1, 2:1, 3:0) HC Brumov-Bylnice -- Zpráva
23. 10. 2013    18:00 HHK Velké Meziříčí 5 : 1(1:1, 1:1, 2:0) HC TJ Šternberk -- Zpráva
24. 10. 2013    18:00 HC Brumov-Bylnice 8 : 2(2:0, 1:1, 5:1) HOKEJ Uherský Ostroh -- Zpráva
24. 10. 2013    00:00 HC Štika Rosice 2 : 6(1:1, 0:1, 1:4) HC Spartak Velká Bíteš -- Zpráva
24. 10. 2013    18:00 HC Uherský Brod 4 : 2(1:0, 1:1, 2:1) HC Uničov -- Zpráva
24. 10. 2013    18:00 HC Dynamiters Blansko 5 : 4(2:0, 0:3, 2:1) HC Uherské Hradiště SO Zpráva
24. 10. 2013    17:30 HCM Warrior Brno 2 : 3(0:0, 1:2, 1:1) HK Kroměříž -- Zpráva
26. 10. 2013    17:00 HOKEJ Uherský Ostroh 5 : 6(3:2, 1:1, 1:3) HK Kroměříž -- Zpráva
26. 10. 2013    17:00 HC Uherské Hradiště 1 : 9(0:1, 0:3, 1:5) HCM Warrior Brno -- Zpráva
26. 10. 2013    17:00 HC Spartak Velká Bíteš 3 : 4(0:2, 2:1, 1:1) SK Minerva Boskovice -- Zpráva
26. 10. 2013    17:00 HC Brumov-Bylnice 2 : 4(0:0, 0:1, 2:3) HHK Velké Meziříčí -- Zpráva
27. 10. 2013    17:00 HC Uničov 6 : 7(1:3, 5:1, 0:2) HC Dynamiters Blansko SO Zpráva
27. 10. 2013    17:00 HC TJ Šternberk 5 : 2(1:1, 1:0, 3:1) HC Štika Rosice -- Zpráva
listopad
Datum Domácí Výsledek Hosté - - - - - -
2. 11. 2013    17:30 HHK Velké Meziříčí 5 : 2(1:1, 1:0, 3:1) HOKEJ Uherský Ostroh -- Zpráva
2. 11. 2013    00:00 HC Štika Rosice 3 : 10(0:1, 2:5, 1:4) HC Brumov-Bylnice -- Zpráva
2. 11. 2013    17:00 HC Uherský Brod 2 : 10(0:4, 1:3, 1:3) HC Spartak Velká Bíteš -- Zpráva
2. 11. 2013    17:00 HCM Warrior Brno 2 : 3(0:1, 1:2, 1:0) HC Uničov -- Zpráva
2. 11. 2013    17:00 HK Kroměříž 7 : 4(2:1, 4:2, 1:1) HC Uherské Hradiště -- Zpráva
3. 11. 2013    17:00 SK Minerva Boskovice 1 : 7(0:5, 0:1, 1:1) HC TJ Šternberk -- Zpráva
9. 11. 2013    17:30 HOKEJ Uherský Ostroh 4 : 2(2:0, 1:1, 1:1) HC Uherské Hradiště -- Zpráva
9. 11. 2013    17:00 HC Spartak Velká Bíteš 6 : 3(3:1, 2:2, 1:0) HC Dynamiters Blansko -- Zpráva
9. 11. 2013    17:00 HC Brumov-Bylnice 3 : 2(1:1, -:1, 1:-) SK Minerva Boskovice SO Zpráva
9. 11. 2013    00:00 HHK Velké Meziříčí 4 : 0(1:0, 2:0, 1:0) HC Štika Rosice -- Zpráva
10. 11. 2013    17:00 HC Uničov 4 : 5(1:1, 1:1, 2:2) HK Kroměříž SO Zpráva
10. 11. 2013    17:00 HC TJ Šternberk 4 : 0(0:0, 1:0, 3:0) HC Uherský Brod -- Zpráva
16. 11. 2013    00:00 HC Štika Rosice 6 : 5(-:-, -:-, -:-) HOKEJ Uherský Ostroh SO Zpráva
16. 11. 2013    17:00 HC Uherský Brod 2 : 4(0:1, 2:1, 0:2) HC Brumov-Bylnice -- Zpráva
16. 11. 2013    17:00 HCM Warrior Brno 3 : 2(-:-, -:-, -:-) HC Spartak Velká Bíteš -- Zpráva
16. 11. 2013    17:00 HC Uherské Hradiště 2 : 5(-:-, -:-, -:-) HC Uničov -- Zpráva
16. 11. 2013    18:00 HC Dynamiters Blansko 5 : 2(-:-, -:-, -:-) HC TJ Šternberk -- Zpráva
17. 11. 2013    17:00 SK Minerva Boskovice 3 : 5(-:-, -:-, -:-) HHK Velké Meziříčí -- Zpráva
20. 11. 2013    18:00 HC Spartak Velká Bíteš 3 : 1(-:-, -:-, -:-) HK Kroměříž -- Zpráva
20. 11. 2013    18:00 HC TJ Šternberk 4 : 2(-:-, -:-, -:-) HCM Warrior Brno -- Zpráva
20. 11. 2013    18:00 HHK Velké Meziříčí 3 : 1(-:-, -:-, -:-) HC Uherský Brod -- Zpráva
21. 11. 2013    18:00 HOKEJ Uherský Ostroh 2 : 4(-:-, -:-, -:-) HC Uničov -- Zpráva
21. 11. 2013    18:00 HC Brumov-Bylnice 3 : 1(0:0, 1:0, 2:1) HC Dynamiters Blansko -- Zpráva
21. 11. 2013    00:00 HC Štika Rosice 2 : 5(-:-, -:-, -:-) SK Minerva Boskovice -- Zpráva
23. 11. 2013    17:00 HC Uherský Brod 8 : 4(-:-, -:-, -:-) HC Štika Rosice -- Zpráva
23. 11. 2013    18:00 HC Dynamiters Blansko 2 : 5(-:-, -:-, -:-) HHK Velké Meziříčí -- Zpráva
23. 11. 2013    17:00 HCM Warrior Brno 2 : 4(1:1, 0:0, 1:3) HC Brumov-Bylnice -- Zpráva
23. 11. 2013    17:00 HK Kroměříž 5 : 11(-:-, -:-, -:-) HC TJ Šternberk -- Zpráva
23. 11. 2013    17:00 HC Uherské Hradiště 8 : 7(-:-, -:-, -:-) HC Spartak Velká Bíteš -- Zpráva
24. 11. 2013    17:00 SK Minerva Boskovice 5 : 2(-:-, -:-, -:-) HOKEJ Uherský Ostroh -- Zpráva
30. 11. 2013    17:00 HC Spartak Velká Bíteš 4 : 5(-:-, -:-, -:-) HC Uničov -- Zpráva
30. 11. 2013    17:00 HC Brumov-Bylnice 4 : 2(0:0, 0:2, 4:2) HK Kroměříž -- Zpráva
30. 11. 2013    17:30 HHK Velké Meziříčí 8 : 4(-:-, -:-, -:-) HCM Warrior Brno -- Zpráva
30. 11. 2013    00:00 HC Štika Rosice 2 : 6(-:-, -:-, -:-) HC Dynamiters Blansko -- Zpráva
prosinec
Datum Domácí Výsledek Hosté - - - - - -
1. 12. 2013    17:00 HC TJ Šternberk 9 : 3(-:-, -:-, -:-) HC Uherské Hradiště -- Zpráva
1. 12. 2013    17:00 SK Minerva Boskovice 4 : 2(-:-, -:-, -:-) HC Uherský Brod -- Zpráva
7. 12. 2013    00:00 HC Uherský Brod 5 : 3(-:-, -:-, -:-) HOKEJ Uherský Ostroh -- Zpráva
7. 12. 2013    00:00 HC Dynamiters Blansko 10 : 4(-:-, -:-, -:-) SK Minerva Boskovice -- Zpráva
7. 12. 2013    00:00 HCM Warrior Brno 7 : 2(-:-, -:-, -:-) HC Štika Rosice -- Zpráva
7. 12. 2013    00:00 HK Kroměříž 5 : 2(-:-, -:-, -:-) HHK Velké Meziříčí -- Zpráva
7. 12. 2013    00:00 HC Uherské Hradiště 6 : 5(1:3, 2:1, 3:1) HC Brumov-Bylnice -- Zpráva
7. 12. 2013    00:00 HC Uničov 4 : 2(-:-, -:-, -:-) HC TJ Šternberk -- Zpráva
11. 12. 2013    18:00 HK Kroměříž 8 : 5(-:-, -:-, -:-) HC Štika Rosice -- Zpráva
12. 12. 2013    18:00 HOKEJ Uherský Ostroh 3 : 4(-:-, -:-, -:-) HC Spartak Velká Bíteš -- Zpráva
12. 12. 2013    18:00 HC Uničov 7 : 5(1:1, 4:2, 2:2) HC Brumov-Bylnice -- Zpráva
12. 12. 2013    18:00 HC Uherské Hradiště 3 : 8(-:-, -:-, -:-) HHK Velké Meziříčí -- Zpráva
12. 12. 2013    17:30 HCM Warrior Brno 0 : 3(-:-, -:-, -:-) SK Minerva Boskovice -- Zpráva
12. 12. 2013    18:00 HC Dynamiters Blansko 2 : 3(-:-, -:-, -:-) HC Uherský Brod -- Zpráva
14. 12. 2013    18:00 HC Dynamiters Blansko 6 : 3(-:-, -:-, -:-) HOKEJ Uherský Ostroh -- Zpráva
14. 12. 2013    17:00 HC Uherský Brod 1 : 4(-:-, -:-, -:-) HCM Warrior Brno -- Zpráva
14. 12. 2013    00:00 HC Štika Rosice 6 : 4(-:-, -:-, -:-) HC Uherské Hradiště -- Zpráva
14. 12. 2013    17:30 HHK Velké Meziříčí 1 : 8(-:-, -:-, -:-) HC Uničov -- Zpráva
15. 12. 2013    17:00 SK Minerva Boskovice 5 : 6(-:-, -:-, -:-) HK Kroměříž -- Zpráva
15. 12. 2013    17:00 HC TJ Šternberk 7 : 5(-:-, -:-, -:-) HC Spartak Velká Bíteš -- Zpráva
21. 12. 2013    17:00 HOKEJ Uherský Ostroh 5 : 0(-:-, -:-, -:-) HC TJ Šternberk -- Zpráva
21. 12. 2013    17:00 HC Spartak Velká Bíteš 3 : 2(-:-, -:-, -:-) HC Brumov-Bylnice -- Zpráva
21. 12. 2013    17:00 HC Uherské Hradiště 2 : 4(-:-, -:-, -:-) SK Minerva Boskovice -- Zpráva
21. 12. 2013    17:00 HK Kroměříž 5 : 4(-:-, -:-, -:-) HC Uherský Brod SO Zpráva
21. 12. 2013    17:00 HCM Warrior Brno 2 : 3(-:-, -:-, -:-) HC Dynamiters Blansko -- Zpráva
22. 12. 2013    17:00 HC Uničov 5 : 2(-:-, -:-, -:-) HC Štika Rosice -- Zpráva
leden
Datum Domácí Výsledek Hosté - - - - - -
4. 1. 2014    17:00 HCM Warrior Brno 6 : 1(-:-, -:-, -:-) HOKEJ Uherský Ostroh -- Zpráva
4. 1. 2014    18:00 HC Dynamiters Blansko 5 : 6(-:-, -:-, -:-) HK Kroměříž SO Zpráva
4. 1. 2014    17:30 HHK Velké Meziříčí 1 : 3(-:-, -:-, -:-) HC Spartak Velká Bíteš -- Zpráva
4. 1. 2014    17:00 HC Brumov-Bylnice 6 : 2(-:-, -:-, -:-) HC TJ Šternberk -- Zpráva
5. 1. 2014    17:00 SK Minerva Boskovice 5 : 2(-:-, -:-, -:-) HC Uničov -- Zpráva
11. 1. 2014    17:00 HOKEJ Uherský Ostroh 4 : 3(2:0, 2:3, 0:0) HC Brumov-Bylnice -- Zpráva
11. 1. 2014    17:00 HC Spartak Velká Bíteš 3 : 4(-:-, -:-, -:-) HC Štika Rosice SO Zpráva
11. 1. 2014    17:00 HC Uherské Hradiště 3 : 6(-:-, -:-, -:-) HC Dynamiters Blansko -- Zpráva
11. 1. 2014    17:00 HK Kroměříž 6 : 3(-:-, -:-, -:-) HCM Warrior Brno -- Zpráva
12. 1. 2014    17:00 HC TJ Šternberk 3 : 10(-:-, -:-, -:-) HHK Velké Meziříčí -- Zpráva
12. 1. 2014    17:00 HC Uničov 11 : 3(-:-, -:-, -:-) HC Uherský Brod -- Zpráva
15. 1. 2014    18:00 HK Kroměříž 4 : 2(-:-, -:-, -:-) HOKEJ Uherský Ostroh -- Zpráva
16. 1. 2014    17:30 HCM Warrior Brno 13 : 3(-:-, -:-, -:-) HC Uherské Hradiště -- Zpráva
16. 1. 2014    18:00 HC Dynamiters Blansko 3 : 2(-:-, -:-, -:-) HC Uničov SO Zpráva
16. 1. 2014    18:00 SK Minerva Boskovice 3 : 1(-:-, -:-, -:-) HC Spartak Velká Bíteš -- Zpráva
16. 1. 2014    00:00 HC Štika Rosice 6 : 5(-:-, -:-, -:-) HC TJ Šternberk SO Zpráva
18. 1. 2014    17:00 HOKEJ Uherský Ostroh 2 : 3(-:-, -:-, -:-) HHK Velké Meziříčí -- Zpráva
18. 1. 2014    17:00 HC Brumov-Bylnice 2 : 1(-:-, -:-, -:-) HC Štika Rosice -- Zpráva
18. 1. 2014    17:00 HC Spartak Velká Bíteš 4 : 0(-:-, -:-, -:-) HC Uherský Brod -- Zpráva
18. 1. 2014    17:00 HC Uherské Hradiště 3 : 4(-:-, -:-, -:-) HK Kroměříž SO Zpráva
19. 1. 2014    17:00 HC TJ Šternberk 6 : 1(-:-, -:-, -:-) SK Minerva Boskovice -- Zpráva
19. 1. 2014    17:00 HC Uničov 0 : 3(-:-, -:-, -:-) HCM Warrior Brno -- Zpráva
25. 1. 2014    17:00 HC Uherské Hradiště 3 : 4(-:-, -:-, -:-) HOKEJ Uherský Ostroh SO Zpráva
25. 1. 2014    17:00 HK Kroměříž 4 : 6(-:-, -:-, -:-) HC Uničov -- Zpráva
25. 1. 2014    18:00 HC Dynamiters Blansko 2 : 1(-:-, -:-, -:-) HC Spartak Velká Bíteš -- Zpráva
25. 1. 2014    17:00 HC Uherský Brod 3 : 4(-:-, -:-, -:-) HC TJ Šternberk -- Zpráva
25. 1. 2014    00:00 HC Štika Rosice 5 : 4(-:-, -:-, -:-) HHK Velké Meziříčí SO Zpráva
26. 1. 2014    17:00 SK Minerva Boskovice 5 : 4(-:-, -:-, -:-) HC Brumov-Bylnice -- Zpráva
únor
Datum Domácí Výsledek Hosté - - - - - -
1. 2. 2014    17:00 HOKEJ Uherský Ostroh 5 : 6(-:-, -:-, -:-) HC Štika Rosice SO Zpráva
1. 2. 2014    17:30 HHK Velké Meziříčí 6 : 3(-:-, -:-, -:-) SK Minerva Boskovice -- Zpráva
1. 2. 2014    17:00 HC Brumov-Bylnice 4 : 3(-:-, -:-, -:-) HC Uherský Brod -- Zpráva
1. 2. 2014    17:00 HC Spartak Velká Bíteš 4 : 3(-:-, -:-, -:-) HCM Warrior Brno -- Zpráva
2. 2. 2014    17:00 HC TJ Šternberk 4 : 3(-:-, -:-, -:-) HC Dynamiters Blansko -- Zpráva
2. 2. 2014    17:00 HC Uničov 8 : 2(-:-, -:-, -:-) HC Uherské Hradiště -- Zpráva
5. 2. 2014    18:00 HK Kroměříž 4 : 7(-:-, -:-, -:-) HC Spartak Velká Bíteš -- Zpráva
6. 2. 2014    18:00 HC Uničov 8 : 4(-:-, -:-, -:-) HOKEJ Uherský Ostroh -- Zpráva
6. 2. 2014    17:30 HCM Warrior Brno 1 : 3(-:-, -:-, -:-) HC TJ Šternberk -- Zpráva
6. 2. 2014    18:00 HC Dynamiters Blansko 3 : 4(-:-, -:-, -:-) HC Brumov-Bylnice SO Zpráva
6. 2. 2014    18:00 HC Uherský Brod 2 : 4(-:-, -:-, -:-) HHK Velké Meziříčí -- Zpráva
6. 2. 2014    18:00 SK Minerva Boskovice 8 : 3(-:-, -:-, -:-) HC Štika Rosice -- Zpráva
8. 2. 2014    17:00 HOKEJ Uherský Ostroh 4 : 5(-:-, -:-, -:-) SK Minerva Boskovice -- Zpráva
8. 2. 2014    00:00 HC Štika Rosice 3 : 8(-:-, -:-, -:-) HC Uherský Brod -- Zpráva
8. 2. 2014    17:30 HHK Velké Meziříčí 2 : 3(-:-, -:-, -:-) HC Dynamiters Blansko SO Zpráva
8. 2. 2014    17:00 HC Brumov-Bylnice 5 : 3(-:-, -:-, -:-) HCM Warrior Brno -- Zpráva
8. 2. 2014    17:00 HC Spartak Velká Bíteš 7 : 3(-:-, -:-, -:-) HC Uherské Hradiště -- Zpráva
9. 2. 2014    17:00 HC TJ Šternberk 9 : 6(-:-, -:-, -:-) HK Kroměříž -- Zpráva
15. 2. 2014    17:00 HC Uherské Hradiště 4 : 2(-:-, -:-, -:-) HC TJ Šternberk -- Zpráva
15. 2. 2014    17:00 HK Kroměříž 8 : 2(-:-, -:-, -:-) HC Brumov-Bylnice -- Zpráva
15. 2. 2014    17:00 HCM Warrior Brno 2 : 3(-:-, -:-, -:-) HHK Velké Meziříčí -- Zpráva
15. 2. 2014    18:00 HC Dynamiters Blansko 8 : 4(-:-, -:-, -:-) HC Štika Rosice -- Zpráva
15. 2. 2014    17:00 HC Uherský Brod 4 : 5(-:-, -:-, -:-) SK Minerva Boskovice -- Zpráva
16. 2. 2014    17:00 HC Uničov 5 : 0(-:-, -:-, -:-) HC Spartak Velká Bíteš -- Zpráva
22. 2. 2014    17:00 HOKEJ Uherský Ostroh 5 : 2(-:-, -:-, -:-) HC Uherský Brod -- Zpráva
22. 2. 2014    00:00 HC Štika Rosice 4 : 3(-:-, -:-, -:-) HCM Warrior Brno -- Zpráva
22. 2. 2014    17:30 HHK Velké Meziříčí 9 : 1(-:-, -:-, -:-) HK Kroměříž -- Zpráva
22. 2. 2014    17:00 HC Brumov-Bylnice 8 : 5(4:2, 2:1, 2:2) HC Uherské Hradiště -- Zpráva
23. 2. 2014    17:00 SK Minerva Boskovice 6 : 4(-:-, -:-, -:-) HC Dynamiters Blansko -- Zpráva
23. 2. 2014    17:00 HC TJ Šternberk 3 : 4(-:-, -:-, -:-) HC Uničov SO Zpráva

SS 120x600 v2

 

 

 

Tabulka základní části KLM

PTeamBody
1 Uničov 52
2 V.Meziříčí 51
3 V.Bíteš 48
4 Šternberk 44
5 Kroměříž 43
6 Boskovice 42
7 HC BBSS 39
8 Blansko 37
9 Brno 33
10 Uh.Brod 29
11 Uh.Ostroh 20
12 Rosice 19
13 Uh.Hradiště 17

POČET NÁVŠTĚV

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2012 - 2013. Hokejový klub Brumov-Bylnice. All Rights Reserved.