Czech Bulgarian Chinese (Traditional) Croatian Danish Dutch English Estonian Finnish French German Hungarian Italian Japanese Korean Latvian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

AKCE SEZONY 2017/2018

 Pojd hrat hokej 120x600

 

 

28.1. - 4.2.2018

Turné RUSKO 2018

 

24. - 25.3.2018 

Velikonoční turnaj přípravek ročník 2010 a mladší - poslední volná místa

Přihlášené týmy:

HC Bílí Tygři Liberec

HC Černí Vlci Rožnov p. Radhoštěm

HC Brumov-Bylnice

HC Lvi Břeclav

HOBA Bratislava

HC Choceň

 

3.4.2018

Velikonoční turnaj bezpečnostních složek

 

5. - 8.4.2018

Karpatská mládežnická hokejová liga

 

1. - 7.7.2018

LÉTO S HA - soustředění

 

 

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

 

Přípravka 2009

 

sobota 20.1.2018, ZS Uherský Ostroh, sraz na ZS Uherský Ostroh 9:00 hod

 

10:00 hod   HOKEJ Uherský Ostroh - HC BB    

12:15 hod   HK Kroměříž - HC BB    

 

 

Přípravka KLP

 

neděle 28.1.2018, ZS Vsetín, začátek 12:00 hod

VHK Vsetín - HC BB

 

 

Mladší  a starší žáci

  

sobota 27.1.2018, domácí utkání, začátek 9:00 hod

HC BB - SHKM Hodonín

 

 

Mladší dorost

  

sobota 20.1.2018, domácí utkání, začátek 12:00 hod

HC BB - HC RT TORAX Poruba

 

neděle 21.1.2018, ZS Orlová, odjezd od ZS 10:30 hod

HC Orlová - HC BB

 

 

Starší dorost

 

neděle  28.1.2018, ZS Hodonín, začátek 15:15 hod

SHK Hodonín - HC BB

 

 

 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI

 

           každou neděli                          13:00 - 14:30 hod

 

 

aktuálně sledujte na hokejbrumov.cz, rozpis ledu

 

 

ŠKOLIČKA BRUSLENÍ

 

každé pondělí   16:15 - 17:00 hod

každou středu   16:30 - 17:15 hod

 

 

 

TRÉNINKY VHL s trenéry HC

 

každé druhé úterý od 21:45 hod

 

BROUSENÍ BRUSLÍ

 

00420 739 426 620

00420 604 619 746

 

 

Kontakt HC BBSS

 

00420 777 800 548/9 

 

hcbbss@atlas.cz

 

 

 

RECEPCE HOTELU

 

00420 778 749 487

 

 

 

Karpatská mládežnická hokejová liga začíná za pár dní

Karpatská mládežnická hokejová liga - sezona 2017/2018 už brzy začne.

1. turnaj proběhne na Slovensku ve dnech 25. - 27.srpna 2017.  Ve městě Trebišov změří své síly hráči U 18 a ve Vranove nad Topĺou hráči U 16. Naše hráče čeká velká premiéra. Utkání na mezinárodním fóru bude pro všechny velkým zážitkem, naši borci budou reprezentovat Českou republiku a věříme, že se svého úkolu zhostí se ctí. O všech výsledcích vás budeme průběžně informovat na našich stránkách.

Časový rozpis 1. turnaje pro týmy U 16 - Vranov nad Topľou

 

Pátek 25.8.2017

08:00 - 09:30 hod     HA Brumov-Bylnice - HK Mládež Michalovce

10:30 - 12:00 hod     Gladiators Dunarea Galati - Kryžynka Kyjev

12:00 - 13:30 hod     STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - SDYUSSHOR-2002 Charkov

13:30 - 15:00 hod     Debreceni Hoki Klub - HA Brumov-Bylnice

15:00 - 16:30 hod     HK Mládež Michalovce - Gladiators Dunarea Galati

16:30 - 18:00 hod     Kryžynka Kyjev - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok

18:00 - 19:30 hod     SDYUSSHOR-2002 Charkov - Debreceni Hoki Klub

 

Sobota 26.8.2017

07:30 - 09:00 hod     STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Gladiators Dunarea Galati

09:00 - 10:30 hod     Debreceni Hoki Klub - Kryžynka Kyjev

10:30 - 12:00 hod     HA Brumov-Bylnice - SDYUSSHOR-2002 Charkov

12:00 - 13:30 hod     HK Mládež Michalovce - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok

13:30 - 15:00 hod     Gladiators Dunarea Galati - Debreceni Hoki Klub

15:00 - 16:30 hod     Kryžynka Kyjev - HC Brumov-Bylnice

16:30 - 18:00 hod     SDYUSSHOR-2002 Charkov - HK Mládež Michalovce

 

Neděle 27.8.2017

08:00 - 09:30 hod     SDYUSSHOR-2002 Charkov - Kryžynka Kyjev

09:30 - 11:00 hod     Gladiators Dunarea Galati - HA Brumov-Bylnice

11:00 - 12:30 hod     STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Debreceni Hoki Klub

12:30 - 14:00 hod     HK Mládež Michalovce - Kryžynka Kyjev

14:00 - 15:30 hod     SDYUSSHOR-2002 Charkov - Gladiators Dunarea Galati

15:30 - 17:00 hod     HA Brumov-Bylnice - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok

17:00 - 18:30 hod     Debreceni Hoki Klub - HK Mládež Michalovce

 

Časový rozpis 1.turnaje U 18 - Trebišov

 

Pátek 25.8.2017

08:00 - 09:30 hod     MŠKM Trebišov - HC Brumov-Bylnice

09:30 - 11:00 hod     HK Mládež Michalovce - Gladiators Galati

11:00 - 12:30 hod     STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - HK Halycké Levy Novojavorivsk

12:30 - 14:00 hod     SDYUSSHOR-2002 Charkov - MŠKM Trebišov

14:00 - 15:30 hod     HC Brumov-Bylnice - HK Mládež Michalovce

15:30 - 17:00 hod     Gladiators Dunarea Galati - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok

17:00 - 18:30 hod     HK Halycké Levy Novojavorivsk - SDYUSSHOR-2002 Charkov

 

Sobota 26.8.2017

08:15 - 09:45 hod     STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - HK Mládež Michalovce

09:45 - 11:15 hod     HK Halycké Levy Novojavorivsk - MŠKM Trebišov

11:15 - 12:45 hod     Gladiators Dunarea Galati - HC Brumov-Bylnice

12:45 - 14:15 hod     SDYUSSHOR-2000 Charkov - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok

14:15 - 15:45 hod     HK Mládež Michalovce - HK Halycké Levy Novojavorivsk

15:45 - 17:15 hod     MŠMK Trebišov - Gladiators Dunarea Galati

17:15 - 18:45 hod     HC Brumov-Bylnice - SDYUSSHOR-2000 Charkov

 

18:45 hod  ZAHAJOVACÍ CEREMONIÁL

 

Neděle 27.8.2017

08:00 - 09:30 hod     SDYUSSHOR-2000 Charkov - Gladiators Dunarea Galati

09:30 - 11:00 hod     HK Halycké Levy Novojavorivsk - HC Brumov-Bylnice

11:00 - 12:30 hod     STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - MŠMK Trebišov

12:30 - 14:00 hod     HK Mládež Michalovce - SDYUSSHOR-2000 Charkov

14:00 - 15:30 hod     Gladiators Dunarea Galati - HK Halycké Levy Novojavorivsk

15:30 - 17:00 hod     HC Brumov-Bylnice - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok

17:00 - 18:30 hod     MŠMK Trebišov - HK Mládež Michalovce

 

 

SS 120x600 v2

 

 

 

POČET NÁVŠTĚV

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2012 - 2013. Hokejový klub Brumov-Bylnice. All Rights Reserved.