Czech Bulgarian Chinese (Traditional) Croatian Danish Dutch English Estonian Finnish French German Hungarian Italian Japanese Korean Latvian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

AKCE SEZONY 2017/2018

 28.1. - 4.2.2018

Turné RUSKO 2018

 

24. - 25.3.2018 

Velikonoční turnaj přípravek ročník 2010 a mladší - turnaj obsazen

Přihlášené týmy:

HC Bílí Tygři Liberec

HC Černí Vlci Rožnov p. Radhoštěm

HC Brumov-Bylnice

HC Lvi Břeclav

HOBA Bratislava

HC Choceň

MHK Dubnica

EAC Junior Capitals Vídeň

 

3.4.2018

Velikonoční turnaj bezpečnostních složek

 

5. - 8.4.2018

Karpatská mládežnická hokejová liga

 

1. - 7.7.2018

LÉTO S HA - soustředění

 

 

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

 

Přípravka 2009

 

sobota 3.3.2018, domácí utkání

13:00 hod  HC BB - HC Bobři Valašské Meziříčí

16:00 hod  HC BB - Aukro Berani Zlín

 

 

Přípravka KLP

 

sobota 24.2.2018, domácí utkání, začátek 9:00 hod

HC BB - HOKEJ Uherský Ostroh

 

 

 

Mladší  a starší žáci

  

sobota 3.3.2018, domácí utkání, začátek od  9:00 hod

HC BB - HC Boskovice

 

 

Mladší dorost

 

 

sobota 24.2.2018 - ZS Poruba, začátek 11:15

HC RT Torax Poruba - HC BB

 

neděle 25.2.2018, domácí utkání, začátek 10:30 hod

HC BB - HC Orlová

 

 

Starší dorost

 

pátek 23.2.018, ZS Karviná, začátek 16:30 hod

SK Karviná - HC BB

 

sobota 24.2.2018, ZS Karviná, začátek 10:30 hod

SK Karviná - HC BB

 

neděle 25.2.2018, ZS Orlová, začátek 11:00 hod

HC Orlová - HC BB

 

 

 

 

 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI

 

 

           každou neděli                          13:00 - 14:30 hod

 

 

aktuálně sledujte na hokejbrumov.cz, rozpis ledu

 

 

ŠKOLIČKA BRUSLENÍ

 

 

 

každé pondělí   16:15 - 17:00 hod

každou středu   16:30 - 17:15 hod

 

 

 

TRÉNINKY VHL s trenéry HC

 

každé úterý od 20:30 hod

 

 

BROUSENÍ BRUSLÍ

 

00420 739 426 620

00420 604 619 746

 

 

Kontakt HC BBSS

 

00420 777 800 548/9 

 

hcbbss@atlas.cz

 

 

 

RECEPCE HOTELU

 

00420 778 749 487

 

 

 

Karpatská mládežnická hokejová liga pokračuje 2.turnajem

ha logo 100x100Ve čtvrtek 9.11.2017 odjíždějí oba týmy U16 a U18 na druhý turnaj mezinárodní soutěže Karpatské mládežnické hokejové ligy, kde jako jediní zástupci reprezentujeme Českou republiku.

Tým HA Brumov-Bylnice U16 svede svoje boje v polském městě Sanok a tým U18 zajíždí na Ukrajinu do města Novojavorivsk. O průběhu a výsledcích vás budeme opět průběžně informovat.

Časový rozpis 2.turnaje - U16 Sanok - Polsko

Pátek 10.11.2017

08:00 - 09:20     STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Kryžanka Kyjev

09:20 - 10:40     HA Brumov-Bylnice - SDYUSSHOR-2002Charkov

10:40 - 12:00     HK Mládež Michalovce - Gladiators Dunarea Galati

12:00 - 13:20     Kryžynka Kyjev - Debreceni Hoki Klub

13:20 - 14:00     Slavnostní zahájení turnaje

14:00 - 15:20     SDYUSSHOR-2002Charkov - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok

15:20 - 16:40    Gladiators Dunarea Galati - HA Brumov-Bylnice

16:40 - 18:00    Debreceni Hoki Klub - HK Mládež Michalovce

 

Sobota 11.11.2017

07:30 - 08:50     HA Brumov-Bylnice - HK Mládež Michalovce

08:50 - 10:10     Kryžynka Kyjev - SDYUSSHOR-2002Charkov 

10:10 - 11:30     Debreceni Hoki Klub - Gladiators Dunarea Galati

11:30 - 12:50     STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - HA Brumov-Bylnice

12:50 - 14:10     HK Mládež Michalovce - Kryžynka Kyjev

14:10 - 15:30     SDYUSSHOR-2002Charkov - Debreceni Hoki Klub

15:30 - 16:50     Gladiators Dunarea Galati - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok

 

Neděle 12.11.2017

08:00 - 09:20     SDYUSSHOR-2002Charkov - Gladiators Dunarea Galati

09:20 - 10:40     Kryžynka Kyjev - HA Brumov-Bylnice

10:40 - 12:00    Debreceni Hoki Klub - STS USK Niedzwiadki MOSiR Sanok

12:00 - 13:20     HK Mládež Michalovce - SDYUSSHOR-2002Charkov

13:20 - 14:40     Gladiators Dunarea Galati - Kryžynka Kyjev

14:40 - 16:00     HA Brumov-Bylnice - Debreceni Hoki Klub

16:00 - 17:20     STS USK Niedzwiadki MOSiR Sanok - HK Mládež Michalovce

 

Časový rozpis 2.turnaje - U18 - Novojavorivsk - Ukrajina

Pátek 10.11.2017

08:00 - 09:30     SDYUSHOOR Charkov - Gladiators Dunarea Galati

09:30 - 11:00     MŠKM Trebišov - HA Brumov-Bylnice

11:00 - 12:30     STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - HK Mládež Michalovce

12:30 - 14:00     Gladiators Dunarea Galati - HK Halycké Levy Novojavorivsk

14:00 - 15:30     SDYUSHOOR Charkov - MŠKM Trebišov

15:30 - 17:00     HA Brumov-Bylnice - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok

17:00 - 18:00     Slavnostní zahájení turnaje

18:00 - 19:30     HK Mládež Michalovce - HK Halycké Levy Novojavorivsk

 

Sobota 11.11.2017

08:00 - 09:30     STS UKS Niedzwiadki MOSiS Sanok - MŠMK Trebišov

09:30 - 11:00     HK Mládež Michalovce - SDYUSHOOR Chavkov

11:00 - 12:30     Gladiators Dunarea Galati - HA Brumov-Bylnice

13:30 - 15:00     HK Halycké Levy Novojavorivsk - MŠKM Trebišov

15:00 - 16:30     SDYUSHOOR Charkov - STS USK Niedzwiadki MOSiS Sanok 

16:30 - 18:00     HK Mládež Michalovce - Gladiators Dunarea Galati

18:00 - 19:30     HK Halycké Leva Novojavorivsk - HA Brumov-Bylnice

 

Neděle 12.11.2017

08:00 - 09:30     HA Brumov-Bylnice - HK Mládež Michalovce

09:30 - 11:00     MŠMK Trebišov - Gladiators Dunarea Galati

11:00 - 12:30     STS USK Niedzwiadki MOSiR Sanok - HK Halycké Levy Novojavorivsk

12:30 - 14:00     HA Brumov-Bylnice - SDYUSHOOR Charkov

14:00 - 15:30     MŠMK Trebišov - HK Mládež Michalovce

15:30 - 17:00     Gladiators Dunarea Galati - STS USK Niedzwiadki MOSiR Sanok

17:00 - 18:30     HK Halycké Levy Novojavorivsk - SDYUSHOOR Charkov

 

POČET NÁVŠTĚV

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2012 - 2013. Hokejový klub Brumov-Bylnice. All Rights Reserved.