Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší a starší žáci převálcovali Boskovice

04.03.2018 | Eliška Vaňková

V sobotu 3.3.2018 přivítaly týmy mladších a starších žáků hráče z Boskovic.

Od 9:00 hod nastoupili na ledovou plochu mladší žáci a začal střelecký koncert našich borců. V I.třetině nedovolili soupeři vstřelit ani jednu branku a v dalších dvou třetinách prostřelili našeho brankaře jenom dvakrát. Výborný výkon celého týmu včetně brankaře.

HC Brumov-Bylnice - HC Boskovice    19:2  (5:0,8:1,6:1)

branky: Matěj Holba 7, Vilém Holba 3, Adam Mládek 4, Matěj Ročák, Patrik Chuchma, David Matějík, Adam Lysák, Tomáš Mana

Starší žáci nechtěli zůstat pozadu a do utkání vletěli jako střely. Utkání starších žáků proběhlo jako přes kopírák, jen s tím rozdílem, že si náš golman starších žáků uhájil čisté skore a naši borci nastříleli o dvě branky víc. Gratulujeme!

HC Brumov-Bylnice - HC Boskovice   21:0  (5:0,10:0,6:0)

branky: Denis Hodas 4, Ladislav Janáček 5, Marek Ročák 3, Tomáš Šánek 2, Vít Divoš 2, Zdeněk Urban 2, Alica Lukšová, Ondřej Fojtík, Vít Mudrák

Další mistrovské utkání odehrají mladší a starší žáci v sobotu 10.3.2018 na Hala Rondo v Brně proti týmům HC Kometa Group o.s., začátek od 12:30 hod.

Aktuální články
Tým KLP 4.třídy hrál doma

Neděle 16.12.2018 patřila našim mladým nadějím.

Dorostenci si připsali další vítězství

V neděli 16.12.2018 přivítal tým dorostu na domácím ledě hráče ze Znojma.

Starší žáci taky vítězí v Uherském Brodě.

Rovněž starší žáci vyjížděli ke svému poslednímu utkání v roce 2018 do Uherského Brodu. První třetinu jasně domácí přestříleli...