Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Jedeme na mezinárodní turnaj inline hokeje

02.06.2020 | Eliška Vaňková

Náš klub byl osloven chorvatským partnerem, kterého zastupuje náš hráč Ante Imeri, zda by se nezúčastnil v rámci předsezónní přípravy mezinárodního inline turnaje v chorvatském Zadaru.

Nabídku jsme přijali a jako jediný zástupce České republiky se náš tým utká, pod záštitou Chorvatsko-české společnosti, s předními chorvatskými, slovinskými a slovenskými týmy na betonovém leštěném hřišti v Zadaru. Turnaj proběhne ve dnech 26. - 28.6.2020 a nominaci tvoří tito hráči: v brance nastoupí střídavě Andrej Žižka a Vít Čada a klubové barvy budou hájit kapitán Kuba Vaněk, trojice Lysáků - Tomáš, Lukáš, Michal, Tom Tulpa, Michal Divoš, Vojta Sopek, Martin Janíček, Vít Divoš a vypomůže i Ante Imeri. Trenérem týmu je Milan Pažítka, hrající asistent trenéra Jarek Vaněk jun., vedoucí výpravy Jarda Vaněk sen. O catering se postará Eliška Vaňková, Amelka Vaňková a Luky Vodárek. 

Hrát se bude ve večerních a nočních hodinách od 18:00 do 24:00 hodin. Pro hráče připravila Chorvatsko-česká společnost bohatý program jako například návštěva národního parku Paklenica, prohlídka Zadaru, výlet do míst, kde se točil Vinnetou a mnohé další aktivity. Nesmíme zapomenout na koupání a relax v moři. A ještě malé překvapení - ale to se neprozrazuje, protože potom by to nebylo překvapení. 
O celém průběhu turnaje vás budeme samozřejmě ze zadarského ministudia informovat. 
Dobro došli.

 
Aktuální články
Příměstský kemp 2021

Již tradičně probíhá na našem zimním stadionu pro hráče  Příměstský kemp HC BBSS.

 
SPORTOVNÍ ODPOLEDNE

V pátek 6.8.2021 od 14:30 hodin pořádá náš klub sportovní a náborové odpoledne pro děti. Jste všichni srdečně zváni, těšíme se na...

 
Trénují u nás i zahraniční hráči

Pod vedením našich trenérů se na našem zimním stadionu individuálně připravují na svou sezónu i zahraniční hráči.

 
Ocenění tréninkové docházky
 
Naši trenéři se vzdělávají
 
Náš mezinárodní rozhodčí na mistrovství světa
 
Odpoledne v sobotu patřilo mladším a starším žákům
 
Sobotní dopoledne patřilo našim nejmenším
 
Přípravná utkání mladších a starších žáků o víkendu
 
Zadar 2021 - ohlédnutí
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS