Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Jedeme na mezinárodní turnaj inline hokeje

02.06.2020 | Eliška Vaňková

Náš klub byl osloven chorvatským partnerem, kterého zastupuje náš hráč Ante Imeri, zda by se nezúčastnil v rámci předsezónní přípravy mezinárodního inline turnaje v chorvatském Zadaru.

Nabídku jsme přijali a jako jediný zástupce České republiky se náš tým utká, pod záštitou Chorvatsko-české společnosti, s předními chorvatskými, slovinskými a slovenskými týmy na betonovém leštěném hřišti v Zadaru. Turnaj proběhne ve dnech 26. - 28.6.2020 a nominaci tvoří tito hráči: v brance nastoupí střídavě Andrej Žižka a Vít Čada a klubové barvy budou hájit kapitán Kuba Vaněk, trojice Lysáků - Tomáš, Lukáš, Michal, Tom Tulpa, Michal Divoš, Vojta Sopek, Martin Janíček, Vít Divoš a vypomůže i Ante Imeri. Trenérem týmu je Milan Pažítka, hrající asistent trenéra Jarek Vaněk jun., vedoucí výpravy Jarda Vaněk sen. O catering se postará Eliška Vaňková, Amelka Vaňková a Luky Vodárek. 

Hrát se bude ve večerních a nočních hodinách od 18:00 do 24:00 hodin. Pro hráče připravila Chorvatsko-česká společnost bohatý program jako například návštěva národního parku Paklenica, prohlídka Zadaru, výlet do míst, kde se točil Vinnetou a mnohé další aktivity. Nesmíme zapomenout na koupání a relax v moři. A ještě malé překvapení - ale to se neprozrazuje, protože potom by to nebylo překvapení. 
O celém průběhu turnaje vás budeme samozřejmě ze zadarského ministudia informovat. 
Dobro došli.

 
Aktuální články
Zakončení přípravného období

Mladší a starší žáci zakončili přípravné období sezóny 2020/2021 tradičními vyjížďkami na kolech, tentokrát i s opékačkou.

 
Mezinárodní turnaj v Zadaru zrušen

Jak jsme vás informovali, měli se naši hráči účastnit mezinárodního turnaje v inline hokeji v chorvatském Zadaru, Vzhledem k novým...

 
Mezinárodní turnaj v inline hokeji se blíží - program

Mezinárodní inline turnaj v chorvatském Zadaru se nezadržitelně blíží.

 
Informativní schůzky trenérů a vedení klubu s rodiči
 
Regionální trenér na návštěvě v našem klubu
 
Porada trenérů klubu
 
Změny v sestavě na mezinárodní inline turnaj v Zadaru
 
Dětský den jsme prožili sportovně
 
Hokejisti hrají fotbal
 
#HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL – Aktivity v lese
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS