Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Náš hráč pokořil 50 kopců

05.05.2020 | Eliška Vaňková

Další úctyhodný výkon juniora má na svědomí náš hokejista Patrik Chuchma.

Patrik premiérově pokořil všech 20 kopců hlavní kategorie ON Semiconductor VKV 2020 a k tomu i zbývajících 30 vrcholů kategorie VKV junior - S Austinem na vrchol! V hlavní kategorii obsadil 31.místo , v juniorské je 2.žákem základní školy se všemi zdolanými vrcholy na svém kontě. Po vrcholech putoval se svým otcem Pavlem, kterému však ještě kousek k dokončení letošního ročníku schází. Patrikovi moc gratulujeme!!!  


ON Semiconductor Vrchařská koruna Valašska (VKV) - je primárně cykloturistický projekt, nikoliv závod. Držitelem VKV se stává každý biker, který v daném období zdolá na jízdním kole (pozor: nikoliv na elektrokole) všech 20 předepsaných vrcholů. Jako důkaz je třeba na každém vrcholu se vyfotit tak, aby bylo patrné, že jde o daný vrchol, a pak poslat všech 20 fotografií na emailovou adresu . O pořadí rozhoduje čas doručení fotek na mail.  

Vrchařská koruna junior (VKV) - S Austinem na vrchol! - je cyklistická akce pro všechny žáky mateřských, základních a středních škol a členy sportovních klubů (do 18 let). Cílem je zdolat na kole (sám, s kamarády, s rodiči, se školou) ve stanoveném termínu co nejvíce z předepsaných 50 vrcholů , na jednotlivých vrcholech pořídit svoji fotku („selfie“) tak, aby bylo patrné, že byla pořízena na daném vrcholu, a tu následně zaslat. Fotografie v této kategorii, na rozdíl od hlavní kategorie, účastníci zasílají průběžně, tedy co nejdříve po jejich zdolání.


 
Aktuální články
Dětský den jsme prožili sportovně

1.červen je veden jako Mezinárodní den dětí již několik generací.

 
Hokejisti hrají fotbal

Ve čtvrtek 28.5.2020 si naši mladí borci vyšlápli na kolech do Valašských Klobouk, kde je čekali na fotbalovém hřišti zdatní soupeři.

 
#HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL – Aktivity v lese

Sportovní oddělení Českého hokeje a profesionální regionální trenéři připravili další díl seriálu #HokejDoma: Trénuj jako hráči...

 
Opustil nás Vladimír Pecl
 
#HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL – Cvičení „dřevěné tyče“
 
Začínáme trénovat společně
 
Zahájení sezóny 2020-2021
 
Tréninky našich hráčů #5
 
#HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL - Střelba
 
Tréninky našich hráčů #4
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS