Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Náš hráč pokořil 50 kopců

05.05.2020 | Eliška Vaňková

Další úctyhodný výkon juniora má na svědomí náš hokejista Patrik Chuchma.

Patrik premiérově pokořil všech 20 kopců hlavní kategorie ON Semiconductor VKV 2020 a k tomu i zbývajících 30 vrcholů kategorie VKV junior - S Austinem na vrchol! V hlavní kategorii obsadil 31.místo , v juniorské je 2.žákem základní školy se všemi zdolanými vrcholy na svém kontě. Po vrcholech putoval se svým otcem Pavlem, kterému však ještě kousek k dokončení letošního ročníku schází. Patrikovi moc gratulujeme!!!  


ON Semiconductor Vrchařská koruna Valašska (VKV) - je primárně cykloturistický projekt, nikoliv závod. Držitelem VKV se stává každý biker, který v daném období zdolá na jízdním kole (pozor: nikoliv na elektrokole) všech 20 předepsaných vrcholů. Jako důkaz je třeba na každém vrcholu se vyfotit tak, aby bylo patrné, že jde o daný vrchol, a pak poslat všech 20 fotografií na emailovou adresu . O pořadí rozhoduje čas doručení fotek na mail.  

Vrchařská koruna junior (VKV) - S Austinem na vrchol! - je cyklistická akce pro všechny žáky mateřských, základních a středních škol a členy sportovních klubů (do 18 let). Cílem je zdolat na kole (sám, s kamarády, s rodiči, se školou) ve stanoveném termínu co nejvíce z předepsaných 50 vrcholů , na jednotlivých vrcholech pořídit svoji fotku („selfie“) tak, aby bylo patrné, že byla pořízena na daném vrcholu, a tu následně zaslat. Fotografie v této kategorii, na rozdíl od hlavní kategorie, účastníci zasílají průběžně, tedy co nejdříve po jejich zdolání.


 
Aktuální články
První bruslení pro veřejnost v letošní sezóně

Přijďte si zabruslit v horkých letních dnech na Zimní stadion Brumov-Bylnice.

 
Marek Ročák v reprezentaci

Práce našich trenérů a celého klubu začíná " nést své ovoce."

 
Hokejové kempy na zimním stadionu Brumov-Bylnice

V termínu od neděle 28.7.2020 do neděle 2.8.2020 probíhají na našem zimním stadionu hokejové kempy, kterých se mohou individuálně...

 
Volební valná hromada HC BBSS
 
Patrik Chuchma opět na startovací listině
 
Zakončení přípravného období
 
Mezinárodní turnaj v Zadaru zrušen
 
Mezinárodní turnaj v inline hokeji se blíží - program
 
Informativní schůzky trenérů a vedení klubu s rodiči
 
Regionální trenér na návštěvě v našem klubu
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS