Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

2.turnaj CKHL ligy zahájen

10.11.2017 | Eliška Vaňková

Ve čtvrtek 9.11.2017 dopoledne odjely naše dva dorostenecké týmy U16 a U18 odehrát druhý turnaj KMHL, tentokrát do dvou států.

Mladší tým U16 sehraje svá utkání v Polsku  ve městě Sanok a starší tým U18 bude hrát až na Ukrajině ve městě Novojavorivsk. Hráči se svými trenéry odjeli jedním autobusem v 10:00 hod od Zimního stadionu Brumov-Bylnice směr Polsko, v 16:30 hod vysedli mladší dorostenci s trenéry v polském Sanoku, na 18:00 hod byla večeře a ve 20:30 hod měli naši borci ještě večerní trénink na ledě. Starší dorostenci pokračovali dál k ukrajinské hranici, kterou ve 21:00 hod překročili a za půl hodiny byli také na místě svého působení. Pořadatelé se o náš tým postarali perfektně, šatnu mají naši hráči přímo u ledu a ubytování také super. Večeře, večerka a rychle spát, čekají nás těžké tři dny zápasů.

V pátek 10.11.2017 se v polském Sanoku utkali naši borci U16 s týmem z Charkova a rumunským týmem. První utkání bylo velmi těžké, tým Charkova se v prvním turnaji umístil na  1.místě a nedal našim borcům žádnou šanci na vítězství.

HA Brumov-Bylnice - SDYUSHOORF-2002 Charkov         4:7

Druhé utkání se odehrálo proti rumunskému týmu, naši hráči předvedli velmi dobrý výkon a připsali si cenné vítězství.

Gladiators Dunarea Galati - HC Brumov-Bylnice   2:3

Na Ukrajině se našim borcům U18 dařilo . První utkání proti slovenskému týmu z Trebišova bylo velmi vyrovnané, ale dva rychlé průniky v 15 minutě dostaly naše soupeře do vedení. Dvě sekundy před koncen I.třetiny se našim hráčům podařilo snížit skore a druhá třetina byla střelecky lepší pro nás. Konečný výsledek po dvou třetinách (hraje se 2 x 20 minut čistého času) byl 3:3 a následovaly nájezdy, ve kterých jsme byli úspěšnější my.

MŠKM Trebišov - HA Brumov-Bylnice     3:4 SN

V druhém utkání s polským týmem jsme se v I.třetině nedočkali žádného gólu, hra byla vyrovnaná. Ve II.třetině  jako první skorovali ve 26 minutě naši borci, ale soupeř nepovolil a  dvěma rychlými brankami ve třech minutách se dostal do vedení. O konečném výsledku po dvou třetinách rozhodla opět poslední minuta utkání, kdy naši hráči vyrovnali a následovaly zase nájezdy. Tentokrát byl úspěšnější soupeř, kterému se podařil proměnit poslední nájezd.

HA Brumov-Bylnice - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok    2:3 SN

Pořadatel U18 na Ukrajině zajistil sledování zápasů na internetu, moc děkujeme.

Aktuální články
Další přátelská utkání mladších a starších žáků

V neděli 19.8.2018 přivítaly týmy mladších a starších žáků na domácím ledě družstva ze Zlína.

První přátelské utkání dorostu

Také tým dorostu zajížděl ve středu 15.8.2018 na své první přátelské utkání sezony.

Mladší a starší žáci ve Zlíně

Ve středu 15.8.2018 zajížděly týmy mladších a starších žáků ke svým prvním přátelským zápasům letošní sezony.