Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Preventivní opatření ohledně nákazy KORONAVIREM

05.03.2020 | Eliška Vaňková

Dne 28.2.2020 proběhla krátká porada vedení klubu, kde bylo v rámci zaslaných pokynů Českým olympijským výborem projednáno opatření vzhledem k okolnostem probíhajícího světového onemocnění KORONAVIREM.

Do každé šatny a na nástěnky bylo vyvěšeno upozornění, jak preventivně působit před nakažením koronavirem a jak používat dezinfekční prostředky, které jsou k dispozici v šatnách. Dále byly do každé šatny dodány základní hygienické informace v tištěné formě.
V rámci před tréninkových porad bylo provedeno poučení přítomných hráčů o nutné zvýšené hygieně, hráči již o opatření ví, byli proškolováni i v rámci školní výuky. Každý přítomný hráč svým podpisem stvrdil, že byl s opatřením seznámen. Rovněž byli dne 28.2.2020 s opatřením seznámeni všichni přítomní trenéři a ostatní trenéři a hráči budou seznamováni v průběhu dalších dnů, jak se budou účastnit tréninků. Provoz a tréninkový proces na našem zimním stadionu se nijak nemění a není nijak omezen. Je třeba dbát na zvýšenou hygienu a věnovat větší pozornost pohybu cizích osob.

 
Aktuální články
První bruslení pro veřejnost v letošní sezóně

Přijďte si zabruslit v horkých letních dnech na Zimní stadion Brumov-Bylnice.

 
Marek Ročák v reprezentaci

Práce našich trenérů a celého klubu začíná " nést své ovoce."

 
Hokejové kempy na zimním stadionu Brumov-Bylnice

V termínu od neděle 28.7.2020 do neděle 2.8.2020 probíhají na našem zimním stadionu hokejové kempy, kterých se mohou individuálně...

 
Volební valná hromada HC BBSS
 
Patrik Chuchma opět na startovací listině
 
Zakončení přípravného období
 
Mezinárodní turnaj v Zadaru zrušen
 
Mezinárodní turnaj v inline hokeji se blíží - program
 
Informativní schůzky trenérů a vedení klubu s rodiči
 
Regionální trenér na návštěvě v našem klubu
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS