Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

CJHL pokračuje 2.turnajem

06.11.2017 | Jan Vaněk

Ve čtvrtek 9.11.2017 odjíždějí oba týmy U16 a U18 na druhý turnaj mezinárodní soutěže Karpatské mládežnické hokejové ligy, kde jako jediní zástupci reprezentujeme Českou republiku.

Tým HA Brumov-Bylnice U16 svede svoje boje v polském městě Sanok a tým U18 zajíždí na Ukrajinu do města Novojavorivsk. O průběhu a výsledcích vás budeme opět průběžně informovat.

Časový rozpis 2.turnaje - U16 Sanok - Polsko

Pátek 10.11.2017

08:00 - 09:20     STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Kryžanka Kyjev

09:20 - 10:40     HA Brumov-Bylnice - SDYUSSHOR-2002Charkov

10:40 - 12:00     HK Mládež Michalovce - Gladiators Dunarea Galati

12:00 - 13:20     Kryžynka Kyjev - Debreceni Hoki Klub

13:20 - 14:00     Slavnostní zahájení turnaje

14:00 - 15:20     SDYUSSHOR-2002Charkov - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok

15:20 - 16:40    Gladiators Dunarea Galati - HA Brumov-Bylnice

16:40 - 18:00    Debreceni Hoki Klub - HK Mládež Michalovce


Sobota 11.11.2017

07:30 - 08:50     HA Brumov-Bylnice - HK Mládež Michalovce

08:50 - 10:10     Kryžynka Kyjev - SDYUSSHOR-2002Charkov 

10:10 - 11:30     Debreceni Hoki Klub - Gladiators Dunarea Galati

11:30 - 12:50     STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - HA Brumov-Bylnice

12:50 - 14:10     HK Mládež Michalovce - Kryžynka Kyjev

14:10 - 15:30     SDYUSSHOR-2002Charkov - Debreceni Hoki Klub

15:30 - 16:50     Gladiators Dunarea Galati - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok


Neděle 12.11.2017

08:00 - 09:20     SDYUSSHOR-2002Charkov - Gladiators Dunarea Galati

09:20 - 10:40     Kryžynka Kyjev - HA Brumov-Bylnice

10:40 - 12:00    Debreceni Hoki Klub - STS USK Niedzwiadki MOSiR Sanok

12:00 - 13:20     HK Mládež Michalovce - SDYUSSHOR-2002Charkov

13:20 - 14:40     Gladiators Dunarea Galati - Kryžynka Kyjev

14:40 - 16:00     HA Brumov-Bylnice - Debreceni Hoki Klub

16:00 - 17:20     STS USK Niedzwiadki MOSiR Sanok - HK Mládež Michalovce


Časový rozpis 2.turnaje - U18 - Novojavorivsk - Ukrajina

Pátek 10.11.2017

08:00 - 09:30     SDYUSHOOR Charkov - Gladiators Dunarea Galati

09:30 - 11:00     MŠKM Trebišov - HA Brumov-Bylnice

11:00 - 12:30     STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - HK Mládež Michalovce

12:30 - 14:00     Gladiators Dunarea Galati - HK Halycké Levy Novojavorivsk

14:00 - 15:30     SDYUSHOOR Charkov - MŠKM Trebišov

15:30 - 17:00     HA Brumov-Bylnice - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok

17:00 - 18:00     Slavnostní zahájení turnaje

18:00 - 19:30     HK Mládež Michalovce - HK Halycké Levy Novojavorivsk


Sobota 11.11.2017

08:00 - 09:30     STS UKS Niedzwiadki MOSiS Sanok - MŠMK Trebišov

09:30 - 11:00     HK Mládež Michalovce - SDYUSHOOR Chavkov

11:00 - 12:30     Gladiators Dunarea Galati - HA Brumov-Bylnice

13:30 - 15:00     HK Halycké Levy Novojavorivsk - MŠKM Trebišov

15:00 - 16:30     SDYUSHOOR Charkov - STS USK Niedzwiadki MOSiS Sanok 

16:30 - 18:00     HK Mládež Michalovce - Gladiators Dunarea Galati

18:00 - 19:30     HK Halycké Leva Novojavorivsk - HA Brumov-Bylnice


Neděle 12.11.2017

08:00 - 09:30     HA Brumov-Bylnice - HK Mládež Michalovce

09:30 - 11:00     MŠMK Trebišov - Gladiators Dunarea Galati

11:00 - 12:30     STS USK Niedzwiadki MOSiR Sanok - HK Halycké Levy Novojavorivsk

12:30 - 14:00     HA Brumov-Bylnice - SDYUSHOOR Charkov

14:00 - 15:30     MŠMK Trebišov - HK Mládež Michalovce

15:30 - 17:00     Gladiators Dunarea Galati - STS USK Niedzwiadki MOSiR Sanok

17:00 - 18:30     HK Halycké Levy Novojavorivsk - SDYUSHOOR Charkov

 
Aktuální články
Naši nejmenší hráli na domácím ledě

V sobotu 26.9.2020 nastoupila ke svému prvnímu utkání také naše nejmladší kategorie - 2.třída. 

 
Muži body nedovezli

V pondělí 28.9.2020 odehráli muži další utkání tohoto prodlouženého víkendu a to v Blansku.

 
Druhé domácí utkání mužů bez bodu

V sobotu 26.9.2020 přivítal náš mladý tým ostříleného borce z Hodonína.

 
Dorost opět bez bodů
 
Dorost má za sebou další utkání
 
NÁBOR DĚTÍ DO HC BBSS
 
Starší žáci slaví první vítězství
 
Mladší žáci vezou vítězství z Valašského Meziříčí
 
BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
 
Starší žáci prohráli i své druhé utkání v soutěži
 
Utkání
Mladší žáci | Neděle 04.10.2020, 09:00
HC Brumov-Bylnice - PSG Berani Zlín
 
Starší žáci | Neděle 04.10.2020, 11:00
HC Brumov-Bylnice - PSG Berani Zlín
 
Dorost | Sobota 03.10.2020, 09:15
HC Brumov-Bylnice - HC Uherské Hradiště
 
Dorost | Neděle 04.10.2020
HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Brumov-Bylnice
 
Muži | Neděle 04.10.2020, 17:00
HC Brumov-Bylnice - HC Boskovice
 
Muži | Sobota 10.10.2020, 17:00
HC Lvi Břeclav z.s. - HC Brumov-Bylnice
 
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS