Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

3.třída v Uherském Brodě

01.03.2020 | Eliška Vaňková

V sobotu 29.2.2020 zajížděli naši mladí hokejisté do Uherského Brodu, kde na ně čekaly týmy HC Spartak Uherský Brod a HC Uherské Hradiště.

Tým A nastoupil téměř v kompletní sestavě a na průběhu utkání to bylo vidět. V prvním utkání proti Uherskému Brodu bylo utkání zpočátku vyrovnané, ale od poloviny naši hráči jak bruslařsky tak kombinačně soupeře přehráli a radovali se oprávněně z vítězství. Druhé utkání proti Uherskému Hradišti po malé úpravě v sestavě již od samého začátku ukazovali naši borci své schopnosti a stříleli branky po pěkných kombinacích. I tady si jednoznačně a zaslouženě došli pro vítězství. 

B tým hrál naopak v hodně omlazené sestavě a to převážně s hráči ročníku 2012 a mladší, ale ani ti se neztratili a určitě získali spoustu nových zkušeností v tak těžkých utkáních. 

 
Aktuální články
První bruslení pro veřejnost v letošní sezóně

Přijďte si zabruslit v horkých letních dnech na Zimní stadion Brumov-Bylnice.

 
Marek Ročák v reprezentaci

Práce našich trenérů a celého klubu začíná " nést své ovoce."

 
Hokejové kempy na zimním stadionu Brumov-Bylnice

V termínu od neděle 28.7.2020 do neděle 2.8.2020 probíhají na našem zimním stadionu hokejové kempy, kterých se mohou individuálně...

 
Volební valná hromada HC BBSS
 
Patrik Chuchma opět na startovací listině
 
Zakončení přípravného období
 
Mezinárodní turnaj v Zadaru zrušen
 
Mezinárodní turnaj v inline hokeji se blíží - program
 
Informativní schůzky trenérů a vedení klubu s rodiči
 
Regionální trenér na návštěvě v našem klubu
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS