Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nejmladší bojovali v Kroměříži

10.02.2020 | Eliška Vaňková

Sportovní neděli si udělali naši nejmladší hráči 2.třídy se svými rodiči.

Na miniturnaj v Kroměříži nedorazily z důvodu nemocnosti družstva týmy HC Bobři Valašské Meziříčí a tak se neplánovaně odehrály přátelská utkání bez zápisu s týmem HOKEJ Uherský Ostroh a mistráky s HK Kroměříž. 

"A" tým si v utkání s Ostrohem počínal suverénně a své utkání jasně opanoval. Hráči měli vzhledem k vývoji utkání možnost vyzkoušet si i kombinace, kdy měli zvláště ti naši hráči, kteří v utkání dominovali, za úkol nahrávat a vytvářet šance ke skórováním svým spoluhráčům, což se jim dařilo naplňovat. V druhém utkání s Kroměříží si počínali podobně a i přes mírný výpadek v koncentraci a i za většího přispění druhé čtveřice si se soupeřem opět bez problému poradili.
 "B" tým, kde opětovně nastoupili hlavně naši nejmenší svěřenci, sehrál velice vyrovnané utkání jak s Ostrohem, který nakonec skončil smírně, tak s Kroměříží, ve kterém jen velmi těsně, padl. Naši hráči nicméně celé utkání bojovali a odměnou mnohým z nich byly hlavně vstřelené góly, které byly pro některé úplně první, a hromada nových zkušeností, které můžou dále zúročovat. Děkujeme všem hráčům za vzornou reprezentaci klubu a rodičům za jejich podporu.

 
Aktuální články
#HokejDoma alias nový seriál cvičení. Přidej se k bráchům z NHL!

Český hokej v době karantény připravil pro všechny mladé hokejisty nový seriál domácích cvičení. Inspiraci do něj vnesli i hráči NHL...

 
Online trénink v domácím prostředí

Trenéři našeho klubu se snaží udržovat svoje svěřence v kondici a zavedli tréninky online.

 
Zimní stadion uzavřen 12.3.2020 od 14:01 hod.

S ohledem na vyhlášení nouzového stavu je Zimní stadion Brumov-Bylnice ode dne 12.3.2020 od 14:01 hod. uzavřen a ledová plocha je...

 
Dorost podlehl Břeclavi
 
Dorost doma bodoval
 
EMHL pokračovala dalším turnajem v Budapešti
 
Preventivní opatření ohledně nákazy KORONAVIREM
 
ZŠ Dolní Lhota si to na ledě opravdu užívá
 
Školička bruslení má velkou oblibu
 
MŠ Štítná nad Vláří ukončila letošní kurz bruslení úspěšně
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS