Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nejmladší bojovali v Kroměříži

10.02.2020 | Eliška Vaňková

Sportovní neděli si udělali naši nejmladší hráči 2.třídy se svými rodiči.

Na miniturnaj v Kroměříži nedorazily z důvodu nemocnosti družstva týmy HC Bobři Valašské Meziříčí a tak se neplánovaně odehrály přátelská utkání bez zápisu s týmem HOKEJ Uherský Ostroh a mistráky s HK Kroměříž. 

"A" tým si v utkání s Ostrohem počínal suverénně a své utkání jasně opanoval. Hráči měli vzhledem k vývoji utkání možnost vyzkoušet si i kombinace, kdy měli zvláště ti naši hráči, kteří v utkání dominovali, za úkol nahrávat a vytvářet šance ke skórováním svým spoluhráčům, což se jim dařilo naplňovat. V druhém utkání s Kroměříží si počínali podobně a i přes mírný výpadek v koncentraci a i za většího přispění druhé čtveřice si se soupeřem opět bez problému poradili.
 "B" tým, kde opětovně nastoupili hlavně naši nejmenší svěřenci, sehrál velice vyrovnané utkání jak s Ostrohem, který nakonec skončil smírně, tak s Kroměříží, ve kterém jen velmi těsně, padl. Naši hráči nicméně celé utkání bojovali a odměnou mnohým z nich byly hlavně vstřelené góly, které byly pro některé úplně první, a hromada nových zkušeností, které můžou dále zúročovat. Děkujeme všem hráčům za vzornou reprezentaci klubu a rodičům za jejich podporu.

 
Aktuální články
První bruslení pro veřejnost v letošní sezóně

Přijďte si zabruslit v horkých letních dnech na Zimní stadion Brumov-Bylnice.

 
Marek Ročák v reprezentaci

Práce našich trenérů a celého klubu začíná " nést své ovoce."

 
Hokejové kempy na zimním stadionu Brumov-Bylnice

V termínu od neděle 28.7.2020 do neděle 2.8.2020 probíhají na našem zimním stadionu hokejové kempy, kterých se mohou individuálně...

 
Volební valná hromada HC BBSS
 
Patrik Chuchma opět na startovací listině
 
Zakončení přípravného období
 
Mezinárodní turnaj v Zadaru zrušen
 
Mezinárodní turnaj v inline hokeji se blíží - program
 
Informativní schůzky trenérů a vedení klubu s rodiči
 
Regionální trenér na návštěvě v našem klubu
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS