Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První branka v extralize a krok od reprezentace

01.02.2020 | Eliška Vaňková

Markovi Ročákovi se v extraligovém Třinci daří.

Mladí extraligový dorostenci HC Oceláři Třinec sice po dvaceti minutách prohrávali  proti Pirátům Chomutov o dva góly, ale na začátku druhé třetiny během necelých 4 minut otočili průběh utkání na svou stranu a nakonec si došli pro tři body. Svou první branku v dorostenecké extralize si proti Pirátům připsal Marek Ročák, odchovanec našeho klubu. 


Olympiáda dětí a mládeže v Karlových Varech a Chebu nabídla velkou přehlídku hokejistů ročník 2005. Mezi nimi byli i hráči našeho klubu Zdeněk Urban a Ondřej Vaněk a také Marek Ročák-nyní hráč extraligového Třince. Ti nejlepší se už mohou těšit na tradiční akci v Jihlavě, z níž už zbývá poslední krok do národního týmu! Nominace hráčů byla provedena právě na základě hodnocení jejich výkonů na olympijském turnaji. Výsledkem je 48 vybraných hráčů ročníku 2005, kteří dostanou pozvánku na akci konanou od 9. do 11.dubna 2020 v Jihlavě. Do této sestavy se dostal i Marek Ročák, GRATULUJEME, přejeme hodně úspěchů a samozřejmě budeme tento prestižní turnaj bedlivě sledovat a informovat o průběhu na našich stránkách.

 
Aktuální články
#HokejDoma alias nový seriál cvičení. Přidej se k bráchům z NHL!

Český hokej v době karantény připravil pro všechny mladé hokejisty nový seriál domácích cvičení. Inspiraci do něj vnesli i hráči NHL...

 
Online trénink v domácím prostředí

Trenéři našeho klubu se snaží udržovat svoje svěřence v kondici a zavedli tréninky online.

 
Zimní stadion uzavřen 12.3.2020 od 14:01 hod.

S ohledem na vyhlášení nouzového stavu je Zimní stadion Brumov-Bylnice ode dne 12.3.2020 od 14:01 hod. uzavřen a ledová plocha je...

 
Dorost podlehl Břeclavi
 
Dorost doma bodoval
 
EMHL pokračovala dalším turnajem v Budapešti
 
Preventivní opatření ohledně nákazy KORONAVIREM
 
ZŠ Dolní Lhota si to na ledě opravdu užívá
 
Školička bruslení má velkou oblibu
 
MŠ Štítná nad Vláří ukončila letošní kurz bruslení úspěšně
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS