Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První branka v extralize a krok od reprezentace

01.02.2020 | Eliška Vaňková

Markovi Ročákovi se v extraligovém Třinci daří.

Mladí extraligový dorostenci HC Oceláři Třinec sice po dvaceti minutách prohrávali  proti Pirátům Chomutov o dva góly, ale na začátku druhé třetiny během necelých 4 minut otočili průběh utkání na svou stranu a nakonec si došli pro tři body. Svou první branku v dorostenecké extralize si proti Pirátům připsal Marek Ročák, odchovanec našeho klubu. 


Olympiáda dětí a mládeže v Karlových Varech a Chebu nabídla velkou přehlídku hokejistů ročník 2005. Mezi nimi byli i hráči našeho klubu Zdeněk Urban a Ondřej Vaněk a také Marek Ročák-nyní hráč extraligového Třince. Ti nejlepší se už mohou těšit na tradiční akci v Jihlavě, z níž už zbývá poslední krok do národního týmu! Nominace hráčů byla provedena právě na základě hodnocení jejich výkonů na olympijském turnaji. Výsledkem je 48 vybraných hráčů ročníku 2005, kteří dostanou pozvánku na akci konanou od 9. do 11.dubna 2020 v Jihlavě. Do této sestavy se dostal i Marek Ročák, GRATULUJEME, přejeme hodně úspěchů a samozřejmě budeme tento prestižní turnaj bedlivě sledovat a informovat o průběhu na našich stránkách.

 
Aktuální články
Zakončení přípravného období

Mladší a starší žáci zakončili přípravné období sezóny 2020/2021 tradičními vyjížďkami na kolech, tentokrát i s opékačkou.

 
Mezinárodní turnaj v Zadaru zrušen

Jak jsme vás informovali, měli se naši hráči účastnit mezinárodního turnaje v inline hokeji v chorvatském Zadaru, Vzhledem k novým...

 
Mezinárodní turnaj v inline hokeji se blíží - program

Mezinárodní inline turnaj v chorvatském Zadaru se nezadržitelně blíží.

 
Informativní schůzky trenérů a vedení klubu s rodiči
 
Regionální trenér na návštěvě v našem klubu
 
Porada trenérů klubu
 
Změny v sestavě na mezinárodní inline turnaj v Zadaru
 
Jedeme na mezinárodní turnaj inline hokeje
 
Dětský den jsme prožili sportovně
 
Hokejisti hrají fotbal
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS