Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Základní škola Dolní Lhota na ledě

10.01.2020 | Eliška Vaňková

Ve čtvrtek 9.1.2020 přijelo autobusy na náš zimní stadion neuvěřitelných 72 žáků ze ZŠ Dolní Lhota 1.-5. třída se svými učitelkami.

Před zimním stadionem na ně čekali naši trenéři a asistenti, uvedli všechny do šaten a spolu s učitelkami pomohli dětem do bruslí. Těm, co brusličky neměli, jsme z naší půjčovny zapůjčili a hurá na led. Děti si trenéři rozdělili do skupinek podle bruslařských schopností a někteří žáčci si zahráli i malý hokej. Všichni si sportovní dopoledne náramně užili a 30.1.2020 se se všemi zase u nás sejdeme. Všichni obdrželi letáčky na akci Týden hokeje - Pojď hrát hokej, která proběhne na našem zimním stadionu ve středu 22.1.2020 od 17:30 hodin. Děkujeme žákům a učitelkám o zájem o sportování a těšíme se na další příjemné setkání.

 
Aktuální články
Zakončení přípravného období

Mladší a starší žáci zakončili přípravné období sezóny 2020/2021 tradičními vyjížďkami na kolech, tentokrát i s opékačkou.

 
Mezinárodní turnaj v Zadaru zrušen

Jak jsme vás informovali, měli se naši hráči účastnit mezinárodního turnaje v inline hokeji v chorvatském Zadaru, Vzhledem k novým...

 
Mezinárodní turnaj v inline hokeji se blíží - program

Mezinárodní inline turnaj v chorvatském Zadaru se nezadržitelně blíží.

 
Informativní schůzky trenérů a vedení klubu s rodiči
 
Regionální trenér na návštěvě v našem klubu
 
Porada trenérů klubu
 
Změny v sestavě na mezinárodní inline turnaj v Zadaru
 
Jedeme na mezinárodní turnaj inline hokeje
 
Dětský den jsme prožili sportovně
 
Hokejisti hrají fotbal
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS