Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Základní škola Dolní Lhota na ledě

10.01.2020 | Eliška Vaňková

Ve čtvrtek 9.1.2020 přijelo autobusy na náš zimní stadion neuvěřitelných 72 žáků ze ZŠ Dolní Lhota 1.-5. třída se svými učitelkami.

Před zimním stadionem na ně čekali naši trenéři a asistenti, uvedli všechny do šaten a spolu s učitelkami pomohli dětem do bruslí. Těm, co brusličky neměli, jsme z naší půjčovny zapůjčili a hurá na led. Děti si trenéři rozdělili do skupinek podle bruslařských schopností a někteří žáčci si zahráli i malý hokej. Všichni si sportovní dopoledne náramně užili a 30.1.2020 se se všemi zase u nás sejdeme. Všichni obdrželi letáčky na akci Týden hokeje - Pojď hrát hokej, která proběhne na našem zimním stadionu ve středu 22.1.2020 od 17:30 hodin. Děkujeme žákům a učitelkám o zájem o sportování a těšíme se na další příjemné setkání.

 
Aktuální články
#HokejDoma alias nový seriál cvičení. Přidej se k bráchům z NHL!

Český hokej v době karantény připravil pro všechny mladé hokejisty nový seriál domácích cvičení. Inspiraci do něj vnesli i hráči NHL...

 
Online trénink v domácím prostředí

Trenéři našeho klubu se snaží udržovat svoje svěřence v kondici a zavedli tréninky online.

 
Zimní stadion uzavřen 12.3.2020 od 14:01 hod.

S ohledem na vyhlášení nouzového stavu je Zimní stadion Brumov-Bylnice ode dne 12.3.2020 od 14:01 hod. uzavřen a ledová plocha je...

 
Dorost podlehl Břeclavi
 
Dorost doma bodoval
 
EMHL pokračovala dalším turnajem v Budapešti
 
Preventivní opatření ohledně nákazy KORONAVIREM
 
ZŠ Dolní Lhota si to na ledě opravdu užívá
 
Školička bruslení má velkou oblibu
 
MŠ Štítná nad Vláří ukončila letošní kurz bruslení úspěšně
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS