Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Krasobruslařská Vánoční exhibice

16.12.2019 | Jan Vaněk

Tradiční Vánoční vystoupení našeho oddílu krasobruslení, které se uskutečnilo v pátek 20.12.2019 mělo opět velký úspěch. 

Členky krasobruslařského oddílu si pro nás se svými trenérkami připravily malou lední revui pod názvem Ať žijí duchové a předvedly také své závodní jízdy pro letošní sezónu. Také hlavní trenér Patrik Timčák svou volnou jízdou nadchl všechny přítomné, ale hlavně své svěřenkyně, kterým je velkým příkladem. Jako kompars skřítků se představily děti z MŠ Valašské Klobouky, které se k nám jezdí pravidelně učit bruslit. A svou "troškou do mlýna" přispěly vystoupením také trenérky kraso a gymnastiky. Velký potlesk byl krásným oceněním práce našich trenérů a trenérek  a také povzbuzením mladých krasobruslařek do dalších závodů. Všem účinkujícím moc a moc děkujeme za krásné vystoupení a už se těšíme na další podobné akce. 

 
Aktuální články
#HokejDoma alias nový seriál cvičení. Přidej se k bráchům z NHL!

Český hokej v době karantény připravil pro všechny mladé hokejisty nový seriál domácích cvičení. Inspiraci do něj vnesli i hráči NHL...

 
Online trénink v domácím prostředí

Trenéři našeho klubu se snaží udržovat svoje svěřence v kondici a zavedli tréninky online.

 
Zimní stadion uzavřen 12.3.2020 od 14:01 hod.

S ohledem na vyhlášení nouzového stavu je Zimní stadion Brumov-Bylnice ode dne 12.3.2020 od 14:01 hod. uzavřen a ledová plocha je...

 
Dorost podlehl Břeclavi
 
Dorost doma bodoval
 
EMHL pokračovala dalším turnajem v Budapešti
 
Preventivní opatření ohledně nákazy KORONAVIREM
 
ZŠ Dolní Lhota si to na ledě opravdu užívá
 
Školička bruslení má velkou oblibu
 
MŠ Štítná nad Vláří ukončila letošní kurz bruslení úspěšně
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS