Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hráči 4. a 5. třídy měřili své síly se Zlínem

15.12.2019 | Eliška Vaňková

V neděli 15.12.2019 se na domácím ledě popasovali naši mladí borci s týmy PSG Berani Zlín.

Nejprve změřili své síly čtvrťáci od 9:00 hodin a nevedli si vůbec špatně. Předváděli už pěkný kombinační hokej, pěkně si přihrávali a padaly i branky.

Páťáci hrají na celé hřiště a jde už o opravdu velký hokej, i když střídají každou minutu na písknutí rozhodčího. Utkání se hrálo ve vysokém tempu, našim mladým borcům se opravdu dařilo a po I.třetině už vedli 5:1. Druhá třetina byla střelecky vyrovnaná a v poslední se ještě hosté snažili zvrátit výsledek čtyřmi brankami, ale to na vítězství nestačilo a body zůstaly u nás, gratulujeme.
HC Brumov-Bylnice - PSG Berani Zlín 10:7 (5:1,2:2,3:4)
branky:Lukáš Kroupa 3, Adrian Macháč 3, Lukáš Maček, Šimon Holba, Filip Maňas, Adrian Jakůbek

Aktuální články
#HokejDoma alias nový seriál cvičení. Přidej se k bráchům z NHL!

Český hokej v době karantény připravil pro všechny mladé hokejisty nový seriál domácích cvičení. Inspiraci do něj vnesli i hráči NHL...

Online trénink v domácím prostředí

Trenéři našeho klubu se snaží udržovat svoje svěřence v kondici a zavedli tréninky online.

Zimní stadion uzavřen 12.3.2020 od 14:01 hod.

S ohledem na vyhlášení nouzového stavu je Zimní stadion Brumov-Bylnice ode dne 12.3.2020 od 14:01 hod. uzavřen a ledová plocha je...