Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Učíme děti z mateřských školek bruslit

04.11.2019 | Eliška Vaňková

Dneska, v pondělí 4.11.2019, začala Školička bruslení pro předškolní děti z mateřských školek Valašské Klobouky, Štítná nad Vláří a Brumov-Bylnice.

Akce probíhá pod vedením zkušených trenérů našeho klubu a učitelek z dané mateřské školky. Děti se naučí základním bruslařským dovednostem a určitě získají i pěkný vztah ke sportování. Tato akce je pro přihlášené děti mateřských školek zdarma. 

Pondělí dopoledne je vyhrazeno pro mateřskou školku Štítná nad Vláří, v úterý se budeme potkávat s dětmi z mateřské školky Valašské Klobouky a čtvrtek již tradičně patří mateřské školce Brumov-Bylnice. 
Dvacet dětí se svými učitelkami přijelo dneska autobusem ze Štítné nad Vláří. Trenéři na ně čekali na autobusové zastávce před zimním stadionem a dovedli všechny do připravené šatny. Děti se moc těšily a se zavazováním bruslí se snažily i samy pomáhat, aby byly co nejdříve na ledě. Pořádně si to tam s trenéry užily a za své snažení a nadšení dostaly všechny děti omalovánku s pilnou včeličkou a cukrovinky. Nezapomněli jsme ani na pitný režim - sladká šťávička přišla všem po namáhavém výkonu vhod. Děti byly moc šikovné a už se ptaly, co se bude dělat příště. 
Radost ze sportování a úsměv na tváři dítěte je nejlepší odměnou pro trenéry a určitě také pro paní učitelky, děkujeme.

 
Aktuální články
První bruslení pro veřejnost v letošní sezóně

Přijďte si zabruslit v horkých letních dnech na Zimní stadion Brumov-Bylnice.

 
Marek Ročák v reprezentaci

Práce našich trenérů a celého klubu začíná " nést své ovoce."

 
Hokejové kempy na zimním stadionu Brumov-Bylnice

V termínu od neděle 28.7.2020 do neděle 2.8.2020 probíhají na našem zimním stadionu hokejové kempy, kterých se mohou individuálně...

 
Volební valná hromada HC BBSS
 
Patrik Chuchma opět na startovací listině
 
Zakončení přípravného období
 
Mezinárodní turnaj v Zadaru zrušen
 
Mezinárodní turnaj v inline hokeji se blíží - program
 
Informativní schůzky trenérů a vedení klubu s rodiči
 
Regionální trenér na návštěvě v našem klubu
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS