Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nový gólman mužů

02.10.2019 | Eliška Vaňková

O víkendu nás oslovil hokejový agent s možností uplatnění gólmana z Kanady v našem klubu.

Tuto nabídku jsme využili a v současné době prochází v našem klubu po vstupním pohovoru náročnými fyzickými a dovednostními testy, dále zdravotní prohlídkou u naší rehabilitační pracovnice a testem všeobecných znalostí.  Všechno probíhá pod dohledem hlavního trenéra mužů. Dále bude následovat pohovor s naším hokejovým skaute panem Braňo Pulišem.

Jordan Nighttraveller pochází z Kanady, narodil se 9.1.1991 ve městě Saskatoon, kde také žije. Studoval kanadskou univerzitu a chytal  v univerzitní lize. Má zájem v našem klubu působit jako gólman mužů, dále jako asistent trenéra gólmanů, zapojovat se do individuálních tréninků, na časomíře a také v pozici rozhodčího VHL. Bude pomáhat jako rodilý Kanaďan ve výuce angličtiny našich hráčů. Po všech testech bude následovat závěrečný pohovor a rozhodnutí vedení klubu o dalším působení tohoto gólmana u nás.

 
Aktuální články
Zakončení přípravného období

Mladší a starší žáci zakončili přípravné období sezóny 2020/2021 tradičními vyjížďkami na kolech, tentokrát i s opékačkou.

 
Mezinárodní turnaj v Zadaru zrušen

Jak jsme vás informovali, měli se naši hráči účastnit mezinárodního turnaje v inline hokeji v chorvatském Zadaru, Vzhledem k novým...

 
Mezinárodní turnaj v inline hokeji se blíží - program

Mezinárodní inline turnaj v chorvatském Zadaru se nezadržitelně blíží.

 
Informativní schůzky trenérů a vedení klubu s rodiči
 
Regionální trenér na návštěvě v našem klubu
 
Porada trenérů klubu
 
Změny v sestavě na mezinárodní inline turnaj v Zadaru
 
Jedeme na mezinárodní turnaj inline hokeje
 
Dětský den jsme prožili sportovně
 
Hokejisti hrají fotbal
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS