Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První turnaj Evropské minihokejové ligy

23.09.2019 | Eliška Vaňková

EMHL otevřelo svou další sezónu a náš klub přihlásil do této mezinárodní soutěže hráče do třídy U9, což je ročník 2011 a mladší .

V neděli 22.9.2019 zajížděli naši mladí borci do Bratislavy na 1.kolo této soutěže. Soupeřem byly týmy Gladiators Trnava a Bratislava Ružinov. Naši hráči odehráli vyrovnané zápasy a ukázali, že je třeba s námi počítat na mezinárodním poli už od těch nejmladších. Dvě těsné prohry s Trnavou (2:4 a 3:4 - rozhodující branka do naší sítě 3 sekundy před koncem) a jedna prohra 3:6 a výhra 2:0 nad Ružinovem je pěkná bilance a je třeba naše hráče pochválit za předvedené výkony a rodiče za povzbuzování svých ratolestí.

 
Aktuální články
Zakončení přípravného období

Mladší a starší žáci zakončili přípravné období sezóny 2020/2021 tradičními vyjížďkami na kolech, tentokrát i s opékačkou.

 
Mezinárodní turnaj v Zadaru zrušen

Jak jsme vás informovali, měli se naši hráči účastnit mezinárodního turnaje v inline hokeji v chorvatském Zadaru, Vzhledem k novým...

 
Mezinárodní turnaj v inline hokeji se blíží - program

Mezinárodní inline turnaj v chorvatském Zadaru se nezadržitelně blíží.

 
Informativní schůzky trenérů a vedení klubu s rodiči
 
Regionální trenér na návštěvě v našem klubu
 
Porada trenérů klubu
 
Změny v sestavě na mezinárodní inline turnaj v Zadaru
 
Jedeme na mezinárodní turnaj inline hokeje
 
Dětský den jsme prožili sportovně
 
Hokejisti hrají fotbal
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS