Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Přípravná utkání mládeže

18.08.2019 | Eliška Vaňková

V neděli 18.8.2019 odehrály naše týmy přípravky a žáků další přípravná utkání.

V rámci přípravy na novou sezónu změřily své síly naše týmy s hráči HC Spartak Uherský Brod.

První se na led postavily týmy pátých tříd. V zápase bylo vidět hodně pěkných akcí a také hodně branek. Po ukončení zápasu následovaly samostatné nájezdy, kdy si každý hráč mohl vyzkoušet svoje dovednosti.

Další nastoupily na led týmy mladších žáků. Více štěstí měl v zápase náš tým, kdy se o vítězi rozhodlo až v posledních minutách utkání. Na závěr se jely ještě 3 samostatné nájezdy, kdy byl náš tým úspěšnější a vyhrál 2:1.
HC Brumov-Bylnice - HC Spartak Uherský Brod 6:5 (3:0,0:2,3:3)
branky: Mirek Kristín 3, Adam Lysák, Tomáš Mišák, Vilém Holba

Jako poslední nastoupili ke svému dnešnímu utkání starší žáci. Po I.třetině to u našich starších žáků vypadalo na ručník .... Ale po úpravě ledu nastoupil úplně jiný tým a naši borci dotáhli zápas do vítězného konce. Po utkání se jelo 5 samostatných nájezdů, kdy naši hráči zvítězili 2:1.
HC Brumov-Bylnice - HC Spartak Uherský Brod 9:4 (1:3,3:0,6:1) branky: Arkadii Pigulevskyi 3, Jakub Kašša 2, Sebastian Gubisch, Jakub Bobík, Jan Střelec, Oliver Papiernik