Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

PSG Berani Zlín - Dukla Trenčín v Brumově

03.09.2019 | Jan Vaněk

Dnes 3.9.2019 se od 17:00 hod. odehrálo mezinárodní přátelské utkání při příležitosti 10. výročí otevření Zimního stadionu v Brumově-Bylnici mezi celky PSG Berani Zlín a HK Dukla Trenčín.

Náš zimní stadion letos slaví 10 let od svého otevření a tak jsme si pro vás připravili překvapení v podobě mezinárodního přátelského utkání. A protože jsme na Československém pomezí, nemohlo se jednat o nikoho jiného než extraligové kluby PSG Berani Zlín a HK Dukla Trenčín.  Hokejové utkání zahájil prezident našeho klubu Jaroslav Vaněk přivítáním hostů a starosta města Kamil Macek vhodil po obou hymnách slavnostní buly.

Po domluvě obou týmů se hrál opravdu nevšední a jedinečný hokej. Čas byl pouze 3 x 15 minut čistého času a hráčů na ledě při hře bylo jenom šest, takže tři na tři. Pokud byl hráč vyloučen, tak oslabený tým nastupoval do čtyřech a tým, který hrál přesilovku hrál v pěti. Rychlý, bojovný, kombinační hokej, tak se dá rekapitulovat dnešní přátelské mezinárodní hokejové utkání. V I. a II.třetině byla hra velmi vyrovnaná a tomu také odpovídal stav utkání po dvou třetinách 2:2. O vítězi rozhodla až třetí třetina, kdy zlínští hokejisté doslova rozstříleli své soupeře . Drobná potyčka hráčů na konci utkání byla zpestřením pro diváky. A nechyběly také nájezdy, ve kterých byl úspěšnější opět tým Zlína. Děkujeme všem hráčům za super podívanou, divákům za perfektní hokejovou atmosféru a věříme, že se opět u nás na zimním stadionu setkáme.

HC PSG Zlín - HK Dukla Trenčín  6:2 (1:0,1:2,4:0)
branky Zlína: Žižka Tomáš (Köhler B.), Šlahař Jakub ( Freibergs,Okál),Nosek David (Okál), Fryšara Štěpán (Popelka), Kubiš Pavel (Nosek), Kubiš Pavel (Okál)
branky Trenčína: Mikyska Jozef (Stacha M.,Štach L.), Lapšanský Adam


 
Aktuální články
Změny v sestavě na mezinárodní inline turnaj v Zadaru

Jak jsme vás již informovali, naši hráči se zúčastní mezinárodního inline turnaje v chorvatském Zadaru.

 
Jedeme na mezinárodní turnaj inline hokeje

Náš klub byl osloven chorvatským partnerem, kterého zastupuje náš hráč Ante Imeri, zda by se nezúčastnil v rámci předsezónní přípravy...

 
Dětský den jsme prožili sportovně

1.červen je veden jako Mezinárodní den dětí již několik generací.

 
Hokejisti hrají fotbal
 
#HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL – Aktivity v lese
 
Opustil nás Vladimír Pecl
 
#HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL – Cvičení „dřevěné tyče“
 
Začínáme trénovat společně
 
Náš hráč pokořil 50 kopců
 
Zahájení sezóny 2020-2021
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS