Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži prolomili porážky

04.02.2019 | Eliška Vaňková

V neděli 3.2.2019 se na domácím ledě utkal tým mužů s lídrem tabulky HOKEJ Uherský Ostroh.

Naši borci šli do utkání s cílem důstojně odehrát utkání a nedat soupeři nic zadarmo. Skóre otevřeli hosté v deváté minutě, ale to nás nepoložilo a hned do tří minut následovala rozehrávka Lukáše Lysáka, který přihrál Radimovi Bublákovi, ten ještě posunul puk na Tomáše Lysáka a bylo vyrovnané. Víc branek v I.třetině nepadlo. Také druhá třetina byla herně i gólově vyrovnaná. Vedení se ujali v 34 minutě hosté, ale opět okamžitá odpověď z hokejky Tomáš Tulpy mladšího, kterému bravurně přihrál na gól Roman Nesrsta. Tři minuty před konce II.třetiny se uvolnil Kuba Vaněk a nechytatelnou střelou propálil soupeřova brankaře. Do šatny se šlo v dobré náladě a s jednobrankovým vedením. Týmový duch se ukázal i v poslední třetině. Soupeři se podařilo sice hned na začátku vyrovnat, ale chlapi bojovali jako o život, cítili velkou odpovědnost a také VELIKOU šanci porazit tak silného soupeře. V 55 minutě opět Lukáš Lysák krásně přihrál Radimovi Bublákovi a ten bez jakékoliv přípravy ukončil dráhu puku v soupeřově brance. Radost nebrala konce, těžce vybojované utkání si chlapi už nenechali vzít a připsali si další cenné body do tabulky. Plné tribuny děkovali hráčům za krásné utkání.

HC Brumov-Bylnice - HOKEJ Uherský Ostroh 4:3 (1:1,2:1,1:1)
branky: Tomáš Lysák (Lysák L., Bublák), Tomáš Tulpa ml. (Nesrsta), Jakub Vaněk, Radim Bublák (Lysák L.)

Aktuální články
SMUTNÁ ZPRÁVA

Dnes ve středu 21.8.2019 nás náhle opustil vynikající člověk, otec od rodiny, kamarád, muzikant a aktivní člen našeho klubu pan LUBOMÍR...

Týden hokeje v Brumově-Bylnici se blíží

Přijďte ve středu 25.9.2019 od 17:00 hodin na Zimní stadion v Brumově-Bylnici na akci Týden hokeje.