Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži prolomili porážky

04.02.2019 | Eliška Vaňková

V neděli 3.2.2019 se na domácím ledě utkal tým mužů s lídrem tabulky HOKEJ Uherský Ostroh.

Naši borci šli do utkání s cílem důstojně odehrát utkání a nedat soupeři nic zadarmo. Skóre otevřeli hosté v deváté minutě, ale to nás nepoložilo a hned do tří minut následovala rozehrávka Lukáše Lysáka, který přihrál Radimovi Bublákovi, ten ještě posunul puk na Tomáše Lysáka a bylo vyrovnané. Víc branek v I.třetině nepadlo. Také druhá třetina byla herně i gólově vyrovnaná. Vedení se ujali v 34 minutě hosté, ale opět okamžitá odpověď z hokejky Tomáš Tulpy mladšího, kterému bravurně přihrál na gól Roman Nesrsta. Tři minuty před konce II.třetiny se uvolnil Kuba Vaněk a nechytatelnou střelou propálil soupeřova brankaře. Do šatny se šlo v dobré náladě a s jednobrankovým vedením. Týmový duch se ukázal i v poslední třetině. Soupeři se podařilo sice hned na začátku vyrovnat, ale chlapi bojovali jako o život, cítili velkou odpovědnost a také VELIKOU šanci porazit tak silného soupeře. V 55 minutě opět Lukáš Lysák krásně přihrál Radimovi Bublákovi a ten bez jakékoliv přípravy ukončil dráhu puku v soupeřově brance. Radost nebrala konce, těžce vybojované utkání si chlapi už nenechali vzít a připsali si další cenné body do tabulky. Plné tribuny děkovali hráčům za krásné utkání.

HC Brumov-Bylnice - HOKEJ Uherský Ostroh 4:3 (1:1,2:1,1:1)
branky: Tomáš Lysák (Lysák L., Bublák), Tomáš Tulpa ml. (Nesrsta), Jakub Vaněk, Radim Bublák (Lysák L.)

Aktuální články
Léto s Hokejovou Akademií 2019 - Informace + POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTA

POZOR POSLEDNÍ MOŽNOST PŘIHLÁŠENÍ NA LÉTO S HA BRUMOV-BYLNICE KONČÍ VE ČTVRTEK 18.4.2019.Od neděle 30.6.2019 od 17:00 hodin do soboty...

Naše přípravka zakončila sezonu finálovými turnaji EMHL ve Vídni a Bratislavě

Naši hráči  U 10 hráli v sobotu 13.4.2019 na pozvání finálový turnaj EMHL ve Vídni a U9 zakončila finále v Bratislavě v neděli...

Přípravka se zúčastnila multifunkčního turnaje v Uherském Ostrohu

Hráči ročníku 2010 a mladší se na závěr sezony zúčastnili multifunkčního turnaje, který pořádal HOKEJ Uherský Ostroh.