Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost podlehl Znojmu

04.02.2019 | Eliška Vaňková

V sobotu 2.2.2019 zajížděli naši hráči dorostu do Znojma.

Po velmi rozpačité I.třetině, kdy domácí třikrát prostřelili našeho gólmana, se hra uklidnila a gólově vyrovnaná II.třetina naznačovala, že o vítězi začíná být jasno. Naši hráči ale utkání nevzdali, v poslední třetině ještě vstřelili tři branky a dostali se znovu do hry. Prohra o jednu branku mrzí, ale jedeme dál.

HC Orli Znojmo - HC Brumov-Bylnice 6:5 (3:1,3:3,1:3)
branky: Adam Slovák (Ročák), Martin Janíček (Sopek), Tomáš Šánek (Ročák, Slovák), Adam Slovák (Ročák, Divoš), Adam Slovák (Ročák, Šánek)

Další mistrovské utkání odehrají dorostenci v neděli 10.2.2019 na domácím ledě proti týmu HC Frýdek-Místek, začátek utkání 13:15 hod.