Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Salzburg - další město v našem kalendáři

26.01.2019 | Eliška Vaňková

V sobotu 26.1.2019 v ranní hodinách vyjel autobus firmy Autobusová doprava MICHAL ZICHA, s kterou jsme úspěšně absolvovali daleké Dánsko, směr rakouský Salzburg.

Víte, kde trénují hokejové hvězdy budoucnosti? My už ano, protože cílem našeho dvoudenních pobytu je prestižní Red Bull Akademie. Toto nejmodernější hokejové a fotbalové tréninkové centrum v Evropě pro mládež se nachází zhruba 2 hodiny jízdy od hranic ČR nedaleko Salzburgu. Ročně zde trénuje 200 hokejových a 200 fotbalových mladých talentů z celého světa. 

Hokejový stadion v Red Bull Akademii je vybaven nejnovějším trekovacím systémem LPM. Tento revoluční způsob monitorování hráčů je doplněn o více než 30 plně automatických kamer. V praxi to znamená, že pokud budou chtít rodiče sledovat své dítě jak na sobě pracuje, kliknou na odkaz, zadají číslo jeho dresu a jedna z kamer ho bude neustále automaticky následovat. Hráči tady mají podmínky jako v NHL. 
Součástí tréninkového centra je i klinika se špičkovým vybavením. Doktoři, fyzioterapeuti, psychologové, maséři dohlížejí nepřetržitě na zdraví mladých sportovců, které je samozřejmě na prvním místě. 
Vedle sportu jsou mladí lidé vedeni také ke studiu. Základním principem na Red Bull Akademii je 51% vzdělání a 49% sport. Pokud nejsou dobré výsledky ve škole nebo se hráč neučí, tak nehraje. 
Pokoje hráčů vypadají lépe než ve 4* hotelu. Jsou dvoulůžkové s krásným výhledem přímo nad tréninkovým centrem. Když zrovna hráči nemohou být na ledě, tak své dovednosti zlepšují na trenažérech a simulátorech nejrůznějšího typu. 
Toto všechno si naši borci mohou prohlédnout a vyzkoušet při svém dvoudenním pobytu v Red Bull Akademii. Odehrají také dvě přátelská utkání s hokejovým týmem Red Bull Akademie. Trenéři naberou určitě mnoho inspirací pro vylepšení tréninků a práci s mládeží. 

První vzájemné utkání mají naši borci za sebou. S domácím týmem jsme v I.třetině dokázali držet krok, ale od druhé třetiny vzali hráči Red Bull týmu hru zcela pod svoji kontrolu a i přes veškeré úsilí jsme domácímu týmu vysoko podlehli. Odveta bude zítra v neděli 27.1.2019 od 11:00 hod a budeme vás opět v tomto příspěvku informovat.
Red Bull Akademie - HA Brumov-Bylnice   6:1 (0:0,3:1,3:0)
branka: Vojtěch Sopek


V neděli 27.1.2019 si po snídani mohla naše výprava prohlédnout celý sportovní areál Red Bull Akademie a bylo se na co dívat.Před obědem odehráli naši borci druhé utkání, ale ani v této odvetě se nepodařilo domácí tým překonat. 
Red Bull Akademie - HA Brumov-Bylnice 10:0 (5:0,4:0,1:0) 
Po obědě nasedáme do autobusu a jedeme po krásně prožitém sportovním i poznávacím víkendu domů. 

Naši hráči si mohou zaznamenat další poznané město ve svém kalendáři a věříme, že do svých dvaceti let bude jejich kalendář hodně zaplněný.

 
Aktuální články
SMUTNÁ ZPRÁVA

Dnes ve středu 21.8.2019 nás náhle opustil vynikající člověk, otec od rodiny, kamarád, muzikant a aktivní člen našeho klubu pan LUBOMÍR...

 
Týden hokeje v Brumově-Bylnici se blíží

Přijďte ve středu 25.9.2019 od 17:00 hodin na Zimní stadion v Brumově-Bylnici na akci Týden hokeje.

 
Přípravná utkání mládeže

V neděli 18.8.2019 odehrály naše týmy přípravky a žáků další přípravná utkání.

 
Memoriál Josefa Maňáka
 
PSG Berani Zlín - Dukla Trenčín v Brumově
 
Přípravka dneska bojovala
 
Mezinárodní přípravné utkání žáků
 
Příměstský kemp našeho klubu úspěšně zakončen
 
Bruslení veřejnosti
 
Krasobruslařům začal týdenní kemp
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS