Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci vyhráli v Kroměříži

12.01.2019 | Jaroslav Vaněk

Sobotní utkání na ledě Kroměříže lépe začali naši hráči, když už ve 4 minutě vstřelil branku Matěj Holba. Po několika neproměněných šancích našich hráčů tak i skončila první třetina. Druhá třetina vyšla lépe domácímu týmu  vstřelil nám dvě branky. Do konce třetiny jsme díky Vilémovi Holbovi dokázali srovnat. A tak se začínalo od nuly. Naši hráči měli více sil a díky postupným trefám Matěje Ročáka, Adama Lysáka a opět Matěje Holby nakonec zaslouženě zvítězili 5:3.

Aktuální články
Hráči 4. a 5.třídy bojovali doma

V sobotu 16.11.2019 přivítaly týmy 4. a 5.třídy na domácím ledě hráče VHK Vsetín.

Dorost proti Polsku bez bodů

V neděli 17.11.2019 bojovali naši dorostenci na domácím ledě proti týmu Polska U16.

Muži doma bez bodů

Ve čtvrtek 14.11.2019 přivítali naši muži na domácím ledě tým HC Spartak Velká Bíteš.