Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži sbírají další body

08.01.2019 | Eliška Vaňková

Tým mužů zajížděl v neděli 6.1.2019 na své první letošní mistrovské utkání do dalekých Boskovic.

Skóre otevřel ve 4 minutě domácí tým a tak to také zůstalo až do konce I.třetiny. Do II.třetiny vletěli naši borci jako střely a během devíti minut čtyřikrát vymetli pavučiny u domácího brankaře a otočili skóre ve svůj prospěch. Poslední třetina byla gólově vyrovnaná, ale to domácímu týmu na naše borce nestačilo a tři cenné body dovezli domů, gratulujeme.

SKMB Boskovice - HC Brumov-Bylnice 2:5 (1:0,0:4,1:1)
branky: Kuba Vaněk, Radek Holík 2, Vlado 2

Další mistrovské utkání se odehraje na domácím ledě v neděli 13,1,2019, kdy soupeřem bude tým HC Uherské Hradiště, začátek v 17:00 hod. Všichni jste srdečně zváni.

Aktuální články
Přátelské utkání dorostu

V sobotu 27.7.2019 sehraje tým dorostu své první přátelské utkání nové sezóny.

Náborová akce klubu

V sobotu 20.7.2019 proběhl další nábor mladých hokejistů do našeho klubu.

Brankářský minikemp

Hokejový club Brumov-Bylnice pořádá na svém zimním stadionu dvoudenní minikemp pro brankáře ročník 2003 a mladší.