Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vánoční utkání MLADÍ-STAŘÍ

24.12.2018 | Eliška Vaňková

Hokej v Brumově-Bylnici má velkou tradici a tím také hodně hokejistů, kteří každoročně svádějí tvrdý boj v hokejovém utkání MLADÍ-STAŘÍ.

Na Štědrý den 24.12.2018 v 8:30 hod začala nelítostná bitva hráčů HC Brumov-Bylnice dvou a možná i tří generací. Utkání bylo hodně vyhrocené a i když se zdálo, že zkušenosti zvítězí nad rychlostí, nebylo to až tak zřejmé. Čtyři minuty do konce vedli STAŘÍ 8:5. MLADÍ se ale nevzdávali a minutu do konce po sporném faulu srovnali z nájezdu. Ale tady se ukázala ta zkušenost a 4 vteřiny před koncem utkání dorazil puk do sítě MLADÝCH  Olin Dekleva a výhra STARÝCH byla na světě. 


STAŘÍ - MLADÍ   9:8
branky ST. : Olin Dekleva 4, Mira Vaněk 2, Jarda Vaněk ml. 2, Tomáš Vilímek
branky ML. : Tomáš Lysák 2, Kuba Vaněk 4, Radim Bublák, Vlastik Slabík

Sestavy:
MLADÍ - Jara Bůbela br., Kuba Vaněk, Tomáš Lysák, Tomáš Tulpa ml., Tomáš Tulpa st., Tadeáš Častulík, Vlasťa Slabík, Mira Janáč, Tomáš Dekleva
STAŘÍ - Jano Krajča br., Mirek Vaněk, Olin Dekleva, Zdeněk Bařinka, Pepa Kulíšek, Lukáš Holba, Jarda Vaněk ml., Honza Vaněk, Tomáš Bačo, Tomáš Vilímek

Tým STARÝCH se za  rok 2018  ujímá vedení 12:11.

Pěkné vánoce a v roce 2019 opět na modré!!!!

 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS