Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži sbírají další body.

21.12.2018 | Eliška Vaňková

Tým mužů bojoval v dalších mistrovských utkáních a byl úspěšný.

Ve středu 15.12.2018 zajížděli naši borci do Blanska. Po vyrovnaném boji, kdy jsme domácím dávali co proto, skončilo utkání v základní hrací době 3:3. Následovalo prodloužení, které utkání také nerozhodlo. Samostatné nájezdy se nakonec povedly lépe domácímu týmu. 

HK Dynamiters Blansko - HC Brumov-Bylnice 4:3 P,SN (1:2,2:0,0:1)
branky: Michal Lysák (Krůžela,Tulpa ml.), Adam Holba (Tulpa), Tomáš Lysák

Další utkání odehráli naši borci na domácím ledě ve čtvrtek 20.12.2018. Soupeřem byl celek Uničova. Skóre otevřel už v první minutě Franta Krůžela. Víc branek jsme v I.třetině neviděli. Druhá třetina by se dala nazvat střelecký koncert našeho týmu. Akci začal Kuba Vaněk, přihrál Antonovovi, ten posunul puk na hokejku Lukáše Lysáka a branka v 17 sekundě druhé třetiny byla krásným začátkem našeho koncertu. Přesně do minuty skóroval po přihrávce Tomáše Tulpy Kuba Vaněk - 3:0.  Další branku vstřelil Michal Lysák  4:0. A nastoupila pětka Radek Holík (Holas), Ondra Šudoma (Šudy), Vlado Antonov, Adam Holba a Jakub Vaněk (Vaňous), která během dvou minut vstřelila tři branky a soupeře úplně ochromila. Adam Holba přihrál Radkovi Holíkovi - branka, Radek Holík přihrál Vladovi Antonovovi - branka, a nakonec Šudy začal akci, přihrál Holasovi a Vaňous skóroval po třetí. Do šatny se šlo za stavu 7:0 a to se potom pěkně hraje. Soupeř se ale nevzdal a pokazil nulové skóre našemu brankaři ještě v poslední třetině a to dvakrát. Kuba Vaněk si v poslední třetině vstřelil svůj hattrick. Výborný výkon, spokojení diváci, velké nabuzení mužstva do dalších bojů - tak by se dalo shrnout čtvrteční utkání, děkujeme.

Další boj o cenné body svedou naši muži v neděli 6.1.2019 na ledě soupeře v Boskovicích, začátek v 17:00 hod. Budeme držet palce.

 
Aktuální články
Hradní okruh v podání našich hokejistů

V sobotu 18.5.2019 se uskutečnil již 16. ročník tradičního mezinárodního závodu horských kol Hradní okruh.

 
Tradiční výjezd na kolech

Stalo se tradicí, že naši hráči absolvují v rámci suché přípravy a v duchu všestrannosti hráče výjezd na kolech.

 
Přátelské utkání ve florbalu

V rámci předsezónní přípravy a navazování spolupráce s jinými kluby odehráli naši mladí hokejisté 4. a 5. třídy přátelské utkání...

 
Tréninky pro ročník 2009 - 2010 - změna
 
8. řádná valná hromada HA
 
29. řádná valná hromada HC BBSS
 
Naše hráčka v regionálním turnaji
 
Naši hráči sbírají medaile
 
Nová oční ambulance
 
Krasobruslení začíná suchou přípravu v pátek 3.5.2019
 
Utkání
 
HC Brumov-Bylnice - kontakt: hcbbss@atlas.cz RSS